WARGROOVE 2

Data: 5 października, 2023
Całodniowe wydarzenie
Premiera

Wargroove powraca! Wyrusz na zupełnie nową przygodę, pełną nieprawdopodobnych przyjaźni, nieznanych przeciwników i okropnych planów zemsty. Prowadź wojnę ze swoimi wrogami z obsadą nowych dowódców i wykorzystaj ich nowy, wielopoziomowy system umiejętności, aby przechylić walkę na swoją korzyść. Projektuj i udostępniaj mapy, przerywniki filmowe i kampanie za pomocą łatwych w użyciu edytorów i dogłębnych narzędzi dostosowywania.

Minęły trzy lata, odkąd królowa Mercja i jej sojusznicy pokonali starożytnych przeciwników i przywrócili pokój Auranii. Teraz ambitna zagraniczna frakcja odkrywa zakazane technologie, które mogą mieć katastrofalne skutki dla krainy i jej mieszkańców. Walcz w 3 kampaniach, podążając za 1 przeplatającą się historią. Tylko odważne decyzje, inteligentne zasoby i wiedza taktyczna mogą naprawić rozbitą rzeczywistość…

Pokonaj swoich wrogów i zadaj ostateczny cios za pomocą „Groove” swojego dowódcy, specjalnej umiejętności unikalnej dla każdego dowódcy, która może zmienić losy bitwy. Wargroove 2 wprowadza do miksu nowy system Groove. Zwiększ swoje szanse na zwycięstwo, doładowując zdolność Commander’s Groove, aby uwolnić jeszcze potężniejszy atak!

Naród ciekawskich myszy-ludzi wylądował w Auranii z ekspedycją naukową. Braki Republiki Faahri w zakresie doświadczenia wojskowego z nawiązką nadrabiają teorią akademicką. Wyposażeni w tajemniczą technologię kryształów, Dowódcy Lytra, Pistil i Rhomb muszą współpracować w poszukiwaniu informacji dla swoich tajemniczych dobroczyńców.

Podbój to zupełnie nowy tryb gry typu roguelike dla jednego gracza. W tych szybkich, małych bitwach każdy wybór jest trwały. Złoto i zdrowie przenoszą się z potyczki na potyczkę i żadna jednostka nie jest zbędna. Wybierz swojego dowódcę, wystartuj z oddziałami i zaplanuj swoją drogę do zwycięstwa!

Masz dość zasad? Zmień je! Chcesz napisać rozdzierającą duszę nowelę o zakazanej miłości w kraju rozdartym wojną? Zjedz swoje serce! Każdy znajdzie coś dla siebie. Korzystając z edytora w grze, możesz tworzyć własne mapy, przerywniki filmowe i kampanie, a nawet udostępniać je społeczności!

Grajcie w 4 graczy w trybie współpracy lub w bitwach, lokalnie lub online. Zawiera pełną personalizację reguł i grę asynchroniczną.