TIMES & GALAXY

Data: 21 czerwca, 2024
Całodniowe wydarzenie
Premiera

Wyrusz w międzyplanetarną przygodę jako pierwszy robo-reporter dla Times & Galaxy, najbardziej zaufanej hologazety w Układzie Słonecznym. Jesteś tylko stażystą, ale jeśli uda ci się zdobyć temat, napisać świetne historie i zaimponować swoim kolegom, być może uda ci się zachować pracę!
Nigdy wcześniej nie było robo-reportera, więc nie zmarnuj tej (bezpłatnej) okazji. Wszyscy wielcy zaczynali jako stażyści, a ty masz tylko siedemnaście cykli, aby udowodnić, że pasujesz do redakcji.
Przydzielamy ci historie, które wnoszą hiper do hiperlokalnych wiadomości! W dowolnym cyklu wybierz, czy chcesz relacjonować katastrofy wahadłowców, międzygwiezdne wystawy kotów, a nawet pogrzeby kosmicznych duchów. To zależy od ciebie!
Po wybraniu zadania udaj się do hangaru wahadłowca i wyrusz na przygody stażystów!! Oznacza to przeprowadzanie wywiadów ze źródłami, wykopywanie wskazówek i badanie miejsca zdarzenia. Mamy nadzieję, że Twoje obwody konwersacyjne są dobrze naoliwione, gdy zdobywasz lub zdradzasz zaufanie ponad 100 postaci i zadajesz wiele pytań.
Zawsze jest więcej niż widać na pierwszy rzut oka, a im więcej informacji zbierzesz, tym lepiej będziesz przygotowany.