Return to Monkey Island

Data: 19 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Return to Monkey Island to nieoczekiwany, ekscytujący powrót twórcy serii Rona Gilberta, który kontynuuje historię legendarnych gier przygodowych The Secret of Monkey Island i Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge opracowanych we współpracy z Lucasfilm Games.
Minęło wiele lat, odkąd Guybrush Threepwood był ostatnio uwięziony w bitwie na rozum ze swoim wrogiem, piratem zombie LeChuckiem. Jego prawdziwa miłość, Elaine Marley, odwróciła swoją uwagę od rządzenia, a sam Guybrush jest zagubiony i niespełniony, ponieważ nigdy nie znalazł Sekretu Małpiej Wyspy. Modni, młodzi przywódcy piratów dowodzeni przez kapitana Madisona odsunęli starą gwardię od władzy, Melee Island zmieniła się na gorsze, a słynny biznesmen Stan został uwięziony za „przestępstwa związane z marketingiem”.
Przekomarzaj się ze starymi przyjaciółmi i nowymi twarzami na znajomych wyspach teraz pod niebezpiecznym nowym przywództwem. Następnie wypłyń na pełne morze i odkrywaj nowe i nieznane, starając się wyjść z trudnych sytuacji. Sprytne łamigłówki, dziwaczne sytuacje i niszczycielskie riposty to wszystko, co stoi między Guybrushem a chwałą.