MOUSE & CRANE

Data: 21 czerwca, 2024
Całodniowe wydarzenie
Premiera

Gra dostosowana do dzieci w wieku 4-7 lat, przedstawia trójkę najlepszych przyjaciół, Myszkę, Crane’a i Electrynę, którzy uwielbiają szukać nowych narzędzi i złomu, których mogą użyć do budowania niesamowitych rzeczy. Stworzona w rysunkowym i kolażowym stylu przypominającym przytulne książki obrazkowe, przedstawia port zamieszkany przez zaskakujące stworzenia, takie jak kraby złomowe i kocięta rysie, ale także pyszne „mousemallows”.
Przygoda SOLO jest odpowiednia dla małych dzieci, które mogą grać samodzielnie, dzięki specjalnym funkcjom ułatwień dostępu. Nie wymaga umiejętności czytania i można w nią grać za pomocą ekranu dotykowego. Dzięki krótkim etapom rozgrywki, które umożliwiają metodę prób i błędów, Mouse & Crane pasuje do różnych poziomów umiejętności i doświadczenia.
Mouse & Crane błyszczy również w trybie CO-OP, w którym dziecko i rodzic (lub starsze rodzeństwo) współpracują kreatywnie, aby rozwiązywać zagadki, których nie da się ukończyć samemu, dzieląc się cyfrowymi chwilami. W tym trybie jeden gracz gra jako Crane, podczas gdy drugi może sprawić, że Electryna będzie się poruszać i skakać za pomocą zabawnych elementów sterujących ruchem, pomagając Mouse zdobyć nowe narzędzia… Szybkość i moce elektryczne Electryny są rozkoszą.