FRONT MISSION 2: REMAKE

Data: 5 października, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

FRONT MISSION 2 łączy intensywną strategię z głęboką i wciągającą fabułą. Od drugiego konfliktu Huffmana minęło 12 lat. Zubożała Ludowa Republika Alordesh od zakończenia wojny doświadcza poważnego kryzysu gospodarczego. W czerwcu 2102 roku żołnierze Armii Alordesh powstają i pod wodzą Vena Mackarge ogłaszają niepodległość od OCU. (Oceański Związek Spółdzielczy).

Ash, jest żołnierzem O.C.U. któremu udaje się przetrwać bitwę, ale Alordesh zostaje całkowicie opanowany przez Armię Rewolucyjną. Ash i jego towarzysze, którzy przeżyli, infiltrują chaotyczne podziemia Alordesha, próbując uciec z kraju. Wkrótce jednak odkrywają, że za zamachem stanu kryje się ogromny spisek.

W FRONT MISSION 2 perspektywa zmienia się pomiędzy trzema postaciami: Ashem, Lisą i Thomasem, tworząc światopogląd wykraczający poza prostą dychotomię pomiędzy dobrem i złem.

FRONT MISSION 2: Remake zachowuje dojrzałą historię, strategiczną walkę turową i opcje dostosowywania Wanzerów znaną z oryginału. Cieszcie się odnowionym klasykiem ze zaktualizowaną grafiką oraz nowymi funkcjami i ulepszeniami!