Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Fire Emblem Warriors: Three Hopes

Date: 24 czerwca, 2022
Time: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej nowej opowieści przyszli władcy trzech narodów rządzących Fódlan krzyżują się z Shezem – najemnikiem na misji i bohaterem Fire Emblem Warriors: Three Hopes. Jak to przypadkowe spotkanie zmieni przyszłość kontynentu? Czy Shez zdoła stawić czoła najzacieklejszemu wrogowi – Popielatemu Demonowi? Poprowadź ich przez tę jeszcze niewidzianą historię i jej rozbieżne ścieżki.
Zanim wyruszysz do walki, zbadaj obóz i wejdź w interakcję ze swoimi sojusznikami. Ciesz się wspólnymi treningami, smacznymi posiłkami i rozmowami, wzmacniając więzi i odblokowując nowe umiejętności, które mogą odwrócić losy bitwy.
Przetestuj swoje umiejętności taktyczne! Wydawaj rozkazy sojusznikom w czasie rzeczywistym, hakując i przecinając hordy wrogów. Niektóre elementy strategiczne z Fire Emblem: Three Houses, tacy jak Adjutanci, również powracają. Ci sojusznicy mogą cię chronić i pomóc w uwolnieniu potężnych ruchów zwanych ofertami partnerów!
Uważnie manewruj swoimi siłami po mapie, jednocześnie obserwując swoje cele. Wypatruj dodatkowych wydarzeń, takich jak pojawienie się Miejsc Geodezyjnych, kupca Anny, który sprzedaje cenne przedmioty i nie tylko!
Swobodnie zmieniaj klasy postaci, aby być przygotowanym na każde spotkanie z wrogiem. Wykorzystaj unikalne cechy swoich towarzyszy z różnymi klasami, aby uzyskać różnorodne taktyczne kombinacje.
Co czeka w tej jeszcze nieopowiedzianej historii? Czy to będzie nadzieja… czy rozpacz?

Join Us!

Gorące wpisy

Sticky Post

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Nintendo Switch

Teenage Mutant Ninja Turtles! Cowabunga! Żółwie Ninja wróciły naładowane mocą po same skorupy, niestety na niezbyt długo.

Nintendo Switch

Mario Strikers: Battle League Football to przyjemny powrót na małe boiska, piękne trybuny i pustą zawartość.

Nintendo Switch

Zanim przyjdzie nam zabrać się za głównie danie, Eiyuden Chronicles: Rising postara się przedstawić to i owo w uniwersum.

Nintendo Switch

Może szybka partyjka w karty?

Nintendo Switch

Wonder Boy, what is the secret of your power?

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Squish

Data: 28 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Date: 28 czerwca, 2022Time: 12:00 am – 12:00 amCena: TBA (eShop)Premiera Upiorna, gąbczasta i szybka gra towarzyska, w której ty i maksymalnie trzech lepkich przyjaciół bawicie się w podziemnej krypcie, spadając na siebie. Musisz pchać bloki, robić uniki i skakać, aby przetrwać szaleństwo i zgnieść przeciwników. Ostatnia pozycja Skelegoo zabiera wszystko!

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Date: 30 czerwca, 2022Time: 12:00 am – 12:00 amCena: 160.00 zł (eShop)Premiera Dzięki temu ogromnemu rozszerzeniu świat Monster Hunter Rise staje się jeszcze większy i ciekawszy. Wprowadza ono nowe potwory, lokalizacje i nie tylko! W trakcie wydarzeń rozgrywających się w Monster Hunter Rise okrzyknięto Cię „Nieulękłym Płomieniem Kamury”. Teraz musisz wyruszyć w rejs, by odkryć […]

Neon White

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Date: 30 czerwca, 2022Time: 12:00 am – 12:00 amCena: TBA (eShop)Premiera Neon White to ukazywana z perspektywy pierwszej osoby, błyskawiczna gra akcji o zabijaniu demonów w Niebiosach. Grasz jako White – zabójca wyrwany z otchłani Piekła, który otrzymał możliwość pozostania w Niebiosach. Zabójcy, z którymi rywalizujesz, wydają się znajomi… Czyżby zdarzyło Ci się spotkać ich […]

Zobacz też