Fire Emblem Warriors: Three Hopes

Data: 24 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej nowej opowieści przyszli władcy trzech narodów rządzących Fódlan krzyżują się z Shezem – najemnikiem na misji i bohaterem Fire Emblem Warriors: Three Hopes. Jak to przypadkowe spotkanie zmieni przyszłość kontynentu? Czy Shez zdoła stawić czoła najzacieklejszemu wrogowi – Popielatemu Demonowi? Poprowadź ich przez tę jeszcze niewidzianą historię i jej rozbieżne ścieżki.
Zanim wyruszysz do walki, zbadaj obóz i wejdź w interakcję ze swoimi sojusznikami. Ciesz się wspólnymi treningami, smacznymi posiłkami i rozmowami, wzmacniając więzi i odblokowując nowe umiejętności, które mogą odwrócić losy bitwy.
Przetestuj swoje umiejętności taktyczne! Wydawaj rozkazy sojusznikom w czasie rzeczywistym, hakując i przecinając hordy wrogów. Niektóre elementy strategiczne z Fire Emblem: Three Houses, tacy jak Adjutanci, również powracają. Ci sojusznicy mogą cię chronić i pomóc w uwolnieniu potężnych ruchów zwanych ofertami partnerów!
Uważnie manewruj swoimi siłami po mapie, jednocześnie obserwując swoje cele. Wypatruj dodatkowych wydarzeń, takich jak pojawienie się Miejsc Geodezyjnych, kupca Anny, który sprzedaje cenne przedmioty i nie tylko!
Swobodnie zmieniaj klasy postaci, aby być przygotowanym na każde spotkanie z wrogiem. Wykorzystaj unikalne cechy swoich towarzyszy z różnymi klasami, aby uzyskać różnorodne taktyczne kombinacje.
Co czeka w tej jeszcze nieopowiedzianej historii? Czy to będzie nadzieja… czy rozpacz?