Final Vendetta

Data: 17 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Final Vendetta to ostra gra akcji pełna bijatyk dla 1-2 graczy w stylu klasycznych zręcznościówek. Zawiera grafikę „pixel art” oraz dynamiczną ścieżkę dźwiękową z niepublikowanymi utworami Utah Saints! Bij się z oprychami i twardzielkami, przebijając się przez niebezpieczną okolicę.
Znany gang „Syndic8”, który powoli przejmuje kontrolę nad stolicą, porywa młodszą siostrę Claire Sparks. Na nieszczęście dla jego członków Claire zrobi wszystko, aby ją uwolnić, rozgniatając na miazgę każdego, kto stanie jej na drodze! Kobieta łączy siły z dwoma przyjaciółmi (i współlokatorami), którymi są emerytowany zawodowy zapaśnik Miller T. Williams oraz cwaniacki Duke Sancho lubujący się w walce na gołe pięści. Razem muszą podjąć ryzykowną misję uratowania siostry Claire i pokonać niebezpieczne ulice Londynu.
Claire Sparks, studentka i mistrzyni sztuk walki, która mimowolnie została uwikłana w sprawę porwania siostry. Duke Sancho, błyskotliwy londyński specjalista od walki na gołe pięści, który zyskał swój przydomek po bójce w pubie o nazwie „Duke of Wellington”. Nie można zapomnieć również o zwalistym Millerze T. Williamsie, kanadyjskim eks-zapaśniku, którego kontrowersyjnie usunięto z zawodów z powodu nadmiernej brutalności. Wspólnie trójka przyjaciół musi przebić się przez niebezpieczne ulice Londynu, aby uratować siostrę Claire!
Mechanika rozgrywki na pewno spodoba się fanom gatunku, ponieważ zapewnia mnóstwo manewrów oraz możliwość blokowania, biegania, stosowania uników, atakowania leżących przeciwników, a nawet wykonywania trikowych kombinacji! Każda postać ma unikalny charakter oraz zestaw manewrów, które gracz musi opanować.
W Final Vendetta znalazła się pokaźna kolekcja nowych, niepublikowanych utworów w wykonaniu m.in. Utah Saints, Featurecast i Krafty Kuts! Wielka Brytania słynie z prężnie działającej tanecznej sceny muzycznej, a ta elektryzująca ścieżka muzyczna stanowi doskonałe uzupełnienie niesamowitej akcji w Final Vendetta.