DRAGON QUEST TREASURES

Data: 9 grudnia, 2022
Całodniowe wydarzenie
Premiera

Erik i jego siostra Mia mieszkają na łodzi Wikingów i marzą o dniu, w którym będą mogli eksplorować świat w poszukiwaniu wielkiego skarbu. Pewnej nocy spotykają parę nieziemskich stworzeń, Porcusa i Purrsulę, i zostają zabrani do tajemniczego miejsca znanego jako Draconia — legendarnej krainy pełnej skarbów, które tylko czekają na odkrycie. Przygoda, o której Erik i Mia zawsze marzyli, wreszcie się rozpoczyna!
Z ogromnym światem Draconii do odkrycia i mnóstwem kuszących skarbów do znalezienia, Erik, Mia i ich uroczy towarzysze będą potrzebować pomocy. Zespół wkrótce zaprzyjaźnia się i rekrutuje prawdziwą różnorodność dobrze wychowanych potworów. Wykorzystując magiczne wizje tych potworów dotyczące ukrytych skarbów i ich unikalne zdolności poszukiwania skarbów, nasi bohaterowie będą ścigać się po otwartych polach, wspinać się po klifach jednym susem i szybować nad ziejącymi przepaściami, aby zlokalizować łupy nawet w najbardziej piekielnie niedostępnych miejscach !
Udaj się do rozległego, zróżnicowanego świata, w którym zwroty akcji, zakręty i tajemnice kryją się na twojej drodze do odkrycia legendarnego skarbu Draconii!