BORDERLANDS 3 ULTIMATE EDITION

Data: 6 października, 2023
Całodniowe wydarzenie
Premiera

Borderlands 3 Ultimate Edition to kwintesencja gry Borderlands 3, teraz dostępna na Nintendo Switch™. Zrób chaos w domu lub w podróży, korzystając z wielokrotnie nagradzanej gry podstawowej oraz wszystkich sześciu dodatków i pełnej kolekcji dodatkowych pakietów kosmetycznych!

Zostań jednym z czterech niezwykłych Łowców Krypty, każdy z unikalnymi zdolnościami, stylem gry, głębokimi drzewkami umiejętności i mnóstwem opcji personalizacji.

Dzięki bazylionom broni i gadżetów każda walka jest okazją do zdobycia nowego sprzętu. Broń palna z samobieżnymi tarczami kulowymi? Jest. Broń, której rosną nogi i ściga wrogów, rzucając słowne obelgi? Tak, też jest dostępna.

Odkryj nowe światy poza Pandorą, każdy z unikalnymi środowiskami do odkrycia i wrogami do zniszczenia. Przemierzaj wrogie pustynie, przedzieraj się przez rozdarte wojną miasta, poruszaj się po śmiercionośnych bagnach i nie tylko!

Graj ze znajomym w trybie współpracy online, niezależnie od poziomu i postępu misji. Pokonuj wrogów i rzucaj wyzwania jako zespół, ale zdobądź nagrody, które należą tylko do Ciebie — nikt nie straci łupów.