ANONYMOUS;CODE

Data: 8 września, 2023
Całodniowe wydarzenie
Premiera

To najnowsze dzieło twórcy STEINS;GATE, Chiyomaru Shikury, we współpracy z powracającymi pracownikami serii Science Adventure.
2037. Nakano, Tokio. Pollon Takaoka i jego najlepszy przyjaciel Cross Yumikawa zarabiają na życie jako profesjonalni hakerzy, gdzie tylko mogą; wszędzie tam, gdzie świata nie dotknęła katastrofa „Smutny poranek”, która miała miejsce 6 lutego 2036 roku. Pewnego dnia Pollon deklaruje, że zamierza „uciec”, mimo że jest singlem. Spotyka jednak tajemniczą dziewczynę o imieniu Momo w miejscu, w którym nikt nie powinien być… Nagle pojawiają się tajemniczy napastnicy i ścigają Momo. Podczas ucieczki Pollon otrzymuje aplikację „Zapisz i załaduj”, która pozwala mu zapisać dane i zacząć od nowa, zupełnie jak gra wideo. Nie zdaje sobie sprawy, że to dopiero początek…
Tajemniczy, genialny haker „Cykada 3301”, który organizuje serię „Zadań”, które wydają się niemożliwe do rozwiązania. „Instytut Gaia”, który reaktywował symulację Ziemi, która miała zostać zamrożona. Bandyci z watykańskiego „Świętego Oficjum 513” pracujący za kulisami… W wyniku spotkania z Momo Pollon zostaje wciągnięty w liczne intrygi i staje w obliczu ważnego wydarzenia, które wstrząsa światem. Jaka prawda czeka na Ciebie, gdy będziesz korzystać z hackowania, zapisywania i ładowania? Hakuj niezliczone gałęzie rzeczywistości i „ładuj” zakończenie, które uratuje świat! Oto historia hakerów, którzy na nowo napiszą przyszłość.