Eurogamer: Metroid Prime 4 tworzony przez singapurski oddział Bandai Namco

2

Niedawno w sieci pojawiły się plotki sugerujące, że firmą odpowiedzialną za powstającego już Metroida Prime 4 jest Bandai Namco.

Eurogamer twierdzi, że doniesienia te są prawdziwe – kilka niezależnych źródeł potwierdziło temu portalowi, że kolejna odsłona przygód Samus tworzona jest przez Bandai Namco Studios Singapore we współpracy z Nintendo. W studiu tym pracują między innymi ludzie z LucasArts Singapore, którzy zajmowali się tworzeniem skasowanego Star Wars 1313.

Poprzednie odsłony serii Metroid Prime były tworzone przez amerykańskie Retro Studios, które obecnie pracuje nad nieznaną grą (spekuluje się, że może być to kolejny tytuł z Donkey Kongiem – firma jest odpowiedzialna za dwie ostatnie odsłony cyklu).

Jedyne co wiemy obecnie na temat Metroid Prime 4 to logo gry, które mogliśmy obejrzeć na ostatnim E3. Jeśli chcecie przypomnieć sobie ten wiekopomny moment, służę uprzejmie:

PODZIEL SIĘ
Elan

2 komentarze

  1. Gipsi (228 komentarzy) w dniu:

    Szkoda… chłopaki z Retro już chyba jakiś czas temu potwierdzili że to nie oni pracują nad nowym Metroidem ale i tak szkoda studia. Z tego co słyszałem dużo osób pracujących nad serią PRIME i tak już opuściło studio więc i tak nowa odsłona nie byłaby robiona przez tych samych ludzi.
    Mam tylko nadzieję że pracują nad jakąś grą i wciąż będzie ona trzymała wysoki poziom… nieważne czy to Metroid nowy Donkey czy coś całkowicie inngo.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!