Etrianopodobne Labirynth of Refrain: Coven of Dusk trafi na Switcha jesienią

0

Atlus kontynuuje serię Etrian Odyssey na 3DS-ie – w tym roku w Japonii pojawi się kolejna jej odsłona. Jeśli chcielibyście zagrać w coś podobnego na Switchu, NIS America ma dla was propozycję.

Jesienią na hybrydzie Ninny (a także pecetach i „peesczwórkach” – oryginalnie gra pojawiła się na Vicie w 2016 roku, jednak na Zachodzie nie zostanie wydana na przenośce Sony) wyląduje Labirynth of Refrain: Coven of Dusk, w którym wcielimy się w zarządce brygady podróżników. Będziemy ustawiać ich w różnych formacjach, a następnie posyłać do tytułowego labiryntu, by zbadać jego tajemnice, walcząc z potworami, rozwiązując zagadki i odnajdując skarby. Poziom trudności będzie rósł wraz z liczbą zdobytych kosztowności – będziemy musieli zastanowić się, czy wracamy z tym, co zebraliśmy, czy ryzykujemy i plądrujemy dalej.

Tytuł będzie można kupić zarówno w formie pudełkowej, jak i cyfrowej. W amerykańskim sklepie NIS można zaklepać edycję kolekcjonerską, w której skład wchodzi gra, talia kart tarota, zestaw 4 przypinek, artbook w twardej oprawie z zakładką, ścieżka dźwiękowa na dwóch płytach oraz kolekcjonerskie pudło. Zestaw wyceniono na 79,99 dolara (około 274 zł). Podobna edycja nie pojawiła się jeszcze w europejskiej wersji sklepu.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun zapowiadający wydanie gry na Zachodzie oraz kilka screenów:

PODZIEL SIĘ
Elan

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!