ENDER LILIES: Quietus of the Knights trafi na pstryka przed końcem roku

0

ENDER LILIES: Quietus of the Knights to nowa metroidvania osadzona w realach mrocznego fantasy. Za wydaniem produkcji stoi japońskie Binary Haze Interactive, a za całą magię odpowiedzialni są Live Wire i Adglobe. Gra ma zadebiutować tej zimy i zostanie zlokalizowana w następujących językach: angielskim, japońskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, koreańskim, chińskim (uproszczony), włoskim, portugalskim (brazylijski) oraz ruskim.

Lily jest ostatnią ocalałą kapłanką, która podróżuje przez krainę zdewastowaną przez niekończący się i przeklęty deszcz, zamieniający wszystkich w nieumarłych. Trudni i upiorni bossowie nagradzają Lily przebłyskami minionych wydarzeń i nowymi duchami, które można przywołać jako naszego elitarnego eterycznego ochroniarza. Mieszaj i dopasowuj dusze poległych, aby stworzyć idealną kombinację ciosów w zwarciu oraz ataków z dużej odległości. Stwórz upiornego psa, który nęka wrogów przez kilka sekund i nie tylko. Odkryj sekrety i odnaleźć źródło przeklętego deszczu na ścieżce prowadzącej do jednego z trzech zakończeń.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!