Elden: Path of the Forgotten – jeszcze jedna gra dla fanów stylistyki retro

0

Elden: Path of the Forgotten to następna gra, która powinna zadowolić fanów gier ośmiu i szesnastobitowych. Onerat Pty zadbało o to, czego w każdym roguelike nie powinno zabraknąć: unikalne poziomy, zróżnicowani wrogowie i masa orężu, którym nich posiekamy. Elden zabierzemy na przygodę 9 lipca, ponieważ w tym dniu gra zadebiutuje cyfrowo w eShopie, a kosztować ma $15.99.

Oto co o grze przeczytamy w oficjalnych informacjach:

Poprowadź Elden na misję przez zniszczoną ziemię, aby uratować ich matkę przed starożytnymi okrucieństwami. Weź udział w brutalnej, technicznej walce i opanuj magię Eldritcha, gdy będziesz kroczyć Zapomnianą Drogą. Elden bada nietradycyjne opowiadanie historii za pomocą metod pośrednich – jak czytanie ilustrowanej książki w języku, którego nie rozumiesz. Walka opiera się na reakcji, a nie na działaniu. Będziesz musiał strategicznie zarządzać swoją wytrzymałością i pozycją, aby opanować sztukę parowania lub znaleźć idealny czas na atak. Wizualna inspiracja klasycznymi 16 i 8 bitowymi grami, Elden: Path of the Forgotten to oszałamiający, enkapsulujący, mroczny świat czekający na odkrycie.

  • Wiele zróżnicowanych i wymagających regionów.
  • Przerażający wrogowie i bossowie Lovecraftian.
  • Unikalna i brutalna broń i zaklęcia.
  • Potężne i dynamiczne przedmioty.
PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!