[E3’2016] Mario w nowej formule w przyszłym roku?

1

Targi E3 to nie tylko konferencje producentów, trailery gier i zapowiedzi nowych sprzętów. To także wywiady z ich twórcami, rozmowy na temat planów na przyszłość i podpytywanie o nadchodzące zmiany. Redakcja IGNu, największego serwisu o grach na świecie, korzystając z okazji, postanowiła podpytać Shigeru Miyamoto o to, czego możemy spodziewać się po przyszłych odsłonach serii z wąsatym hydraulikiem w roli głównej. Odpowiedź jest prosta: zmian!

Wygląda na to, że The Legend of Zelda nie będzie jedyną franczyzą Nintendo, której dotknie małe trzęsienie ziemi. Miyamoto-san zdradził, że w przeciągu najbliższego roku, ewentualnie dwóch lat, światło dzienne ujrzy kolejna odsłona przygód Mario, tym razem nowej, odmienionej formie.

Za każdym razem staramy się stworzyć coś nowego. Mamy nadzieję, że w przeciągu roku lub dwóch, zobaczycie zupełnie nowa formułę Mario. Może podczas przyszłorocznych targów będziemy w stanie podzielić się czymś więcej.

Miyamoto stwierdził również, że wyzwanie, z którym mierzy się jego zespół znacznie różni się od tego, przed którym stanęli deweloperzy The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Wszystko ze względu na fakt, iż grupa odbiorców przygód sympatycznego Włocha jest znacznie szersza.

To dość ciężkie w przypadku Mario, ponieważ niektóre z głównych konwencji serii oparte są na wyjątkowej przystępności tych gier.

Dodał także, że przyłączenie do ekipy młodych twórców pozwoliło im spojrzeć na utarte schematy z innej , świeżej perspektywy.

 

 

PODZIEL SIĘ
hallkyon

1 komentarz

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!