[E3 2018] Metroid Prime 4 jest jeszcze w zbyt wczesnej fazie

1

Zanim wczorajsza prezentacja Nintendo doszła do skutku, pewnie wielu spodziewało się, że otrzymamy jakiekolwiek nowe informacje na temat czwartej części Metroid Prime. Tak jednak się nie stało, a fani poczuli niedosyt. Jednak powód absencji przygód łowczyni nagród Samus Aran jest prosty. Gra jest jeszcze na wczesnym etapie rozwoju i Big N nie miało nic ciekawego do pokazania. W wywiadzie udzielonym serwisowi GameInformer – Bill Trien oraz Nate Bihldorff wypowiedzieli się na ten temat:

[GameInfromer]:  Czy jest coś, co możecie powiedzieć o Metroid Prime 4? Czy jest jakiś powód, dla którego nie było tej gry w tym roku?

[Trinen]: Nadal jest w fazie rozwoju.

[Bihldorff]: Ale tak, nie pokazujemy tego na E3 w tym roku.

[Trinen]: Myślę, że najważniejsze jest to, że ludzie prawdopodobnie już to zrozumieli – pokazujemy rzeczy, gdy wydaje nam się, że jesteśmy gotowi je pokazać. Kiedy pomyślimy, że jesteśmy gotowi pokazać Metroida Prime, to zrobimy to.

[GameInfromer]: Więcej niż logo?

[Bill]: [śmiech] Ostatni rok był pierwszym rokiem dla Switch na E3, więc trochę zmieniliśmy nasze podejście do tych targów, które skupia się na bardziej krótkoterminowych sprawach. W ubiegłym roku, ponieważ był to pierwszy rok dla sprzętu, przyjrzeliśmy się temu, co może być nieco dalej. Teraz widać wyraźnie, że wróciliśmy znów do skupienia się na perspektywie krótkoterminowej. Będziemy mieli więcej do przekazania na temat Metroid Prime 4, gdy będziemy mieć coś, co naszym zdaniem będzie zachwycać ludzi.

Całkiem możliwe, że w tym roku nie usłyszymy nowych wieści na temat tej gry. Na razie nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać przyszłorocznych targów E3.

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

1 komentarz

  1. Antari
    Antari (468 komentarzy) w dniu:

    Cieszy, że chociaż dodali Ridley’a do Smasha. To trochę potwierdza, że mają markę w trochę większym poważaniu niż jeszcze parę lat temu. Z drugiej strony szkoda, że tak odwlekają wydanie Prime 4. Oczekiwania rosną i później mało która gra potrafi im sprostać. Chyba jedyna gra z tak długim okresem developingu która sprostała oczekiwaniom to Zelda BOTW. Może uda się powtórzyć ten motyw.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!