[E3 2015] Mario & Luigi: Paper Jam

4

Wyczekujcie tego tytułu na wiosnę 2016 roku. Z trailera wynika, że jest to połączenie serii Mario & Luigi z Paper Mario. Ciekawy misz-masz!

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

4 komentarze

  1. Wygląda nieźle teraz tylko pytanie czy rozgrywka będzie do policzenia na palcach dwóch rąk czy w dziesiątkach godzin. Oby to drugie :)

  2. mkbest (356 komentarzy) w dniu:

    Za dużo. Ile można wałkować postacie z Mario? Chętnie bym zagrał w RPG od Nintendo, ale jak widzę po raz dwusetny Mushroom Kingdom i te „zawiłe” fabuły, to mi się odechciewa.

  3. Antari
    Antari (468 komentarzy) w dniu:

    Zdecydowanie najlepsza z nowości na 3DS, o których nic nie wiedzieliśmy. Graficznie jest o niebo lepiej niż Dream Team (uff na całe szczęście!) i bliżej już do perfekcyjnego Bowser Inside Story. Idea też chyba najlepsza z dotychczasowych, połączenie uniwersów i formuł dwóch podobnych, a jednak odmiennych serii wydaje się strzałem w dziesiątkę! Płynne przechodzenie z perspektywy postaci 2d i 3d daje też spore pole do manewru na gruncie rozwiązań w rozgrywce, podobnie jak w Zelda;LBW czy Super Paper Mario z Wii.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!