[E3] Fatal Frame™: Maiden of Black Water – premiera na zachodzie w tym roku!

1

Fatal Frame™: Maiden of Black Water może było nie obecne podczas Digital Eventu, ale nie znaczy to że było nie obecne podczas targów E3.  Mamy nowy trailer oraz garść screenów. Gra nie ma jeszcze dokładnie sprecyzowanej daty premiery, ale wiemy już że będzie to jesień tego roku!

Fatal Frame : Maiden of Black Water wprowadzi nas w trzy połączone wzajemnie ze sobą historie, które odkryją przed nami prawdę o serii tajemniczych przypadków tragicznych śmierci. Jako jedna z trzech postaci dysponujących mocą Camera Obscura i zdolnością postrzegania cieni zmarłych osób przyjdzie się zmierzyć z tajemnicą ruin hotelu, kaplicy pełnej naturalnej wielkości lalek oraz jeziora pełnego martwych kapłanek. Te mroczne i odmienne na pozór lokacje łączą ze sobą wodne strumienie, niegdyś świętej rzeki przepływające przez pobliski szczyt góry Hikami.

PODZIEL SIĘ

1 komentarz

  1. Antari
    Antari (468 komentarzy) w dniu:

    O, kolejna świetna gra na Wii U. Szkoda, że nie pokazali trailera na głównej prezentacji. Modele postaci wyglądają świetnie. Atmosfera retro horrorów też kapitalna.

    Końcówka roku będzie obfita dla posiadaczy Wii U, choć pewnie sporo tytułów wyleci z ramówki i będzie miało premierę dopiero w 2016.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!