[E3 2018] Yoshi nie pojawi się w tym roku?

1

Jednym z głównych nieobecnych był Yoshi. Gra, która była planowana na ten rok, nie została w żadnej formie wspomniana podczas wczorajszej prezentacji. W rozmowie z Kotaku, dyrektor marketingu  Nintendo of America– Bill Trinen potwierdził, że tytułu nie będzie na targach E3, a więcej informacji dostaniemy w późniejszym okresie tego roku. Całkiem możliwe, że data premiery gry z zielonym jaszczurem została przesunięta na przyszły rok, co przytrafiło się Fire Emblem, które było planowane do wydania w 2018. Na oficjalnej stronie Nintendo, na podstronie Yoshi for Nintendo Switch można także zauważyć, że widnieje przyszłoroczna data. Prawdopodobnie podczas kolejnego Directa wszelkie wątpliwości z tą pozycją zostaną rozwiane.

 

 

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

1 komentarz

  1. Antari
    Antari (545 komentarzy) w dniu:

    Słaby rok dla Nintendo się szykuje. Samymi Pokemonami i Smashem planują sprzedać tyle systemów? Hmm. Zaczyna to przypominać Wii U i Wii. Choć dla mnie od początku tak było.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!