E3 2018 – Nintendorozpiska

0

Już wkrótce rozpocznie się wielkie święto graczy – targi E3. Poniżej znajdziecie rozpiskę co i kiedy będzie można obejrzeć od Nintendo.

Big N rozpocznie „swoje” E3 już 11 czerwca. Tego dnia odbędą się półfinały Splatoon 2 World Championship. Etap ten będzie trwał od godziny 0:30 do 2:00 (12 czerwca) naszego czasu. Zwieńczenie turnieju w postaci finału nastąpi 12 czerwca o godzinie 20:00. Poniżej możecie zapoznać się z drużynami biorącymi udział w zawodach:

Bezpośrednio po finałach Splatoon 2 World Championship odbędzie się kolejny turniej, tym razem w Super Smash Bros.. Nintendo nie podało dokładnej rozpiski godzinowej Super Smash Bros. Invitational 2018. Także dla Smashowców, Ninny przygotowało filmik promujący z zawodnikami:

Teraz pora na główny gwóźdź programu. Wideoprezentacja, na której zostaną pokazane tytuły first- i third-party na bieżący rok, odbędzie się 12 czerwca o godzinie 18:00 naszego czasu. Bezpośrednio po tym pokazie odbędzie się Nintendo Treehouse na którym będą prezentowane gameplaye ze świeżo zapowiedzianych gier.

Podczas wtorkowej prezentacji będzie możliwość wspólnego komentowania wraz z innymi użytkownikami na naszym kanale discordowym #rozentuzjazmowanie.

 

 

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!