Dziecko animatora Dreamworks masakruje pick-upa w stylu Mario Kart

1

Pracownik słynnej na cały świat wytwórni filmów animowanych, Daniel Hashimoto, parę miesięcy temu zaangażował swojego syna w nowy kanał na YouTubie, zatytułowany Action Movie Kid. Przez ten krótki czas udało się ojcu i jego pociesze dzięki 19 filmom zdobyć 150 tysięcy subskrybcji.

Najnowszy odcinek serii wtajemnicza nas w świat Mario Karta 64 – tytułowy bohater filmów anihiluje niewinny samochód za pomocą mocnego Green Shella. Pomimo tego, że odcinek ma ledwie 26 sekund wliczając w to napisy końcowe, warto rzucić na niego okiem, tym bardziej że animacja Dreamworks to klasa sama w sobie. I niech mi ktoś powie, że Green Shelle są zbyt słabe. ;)

Idealna reklama Mario Kart 8 przed premierą.

PODZIEL SIĘ

Jeden z prawników w Agencji Czegokolwiek Wrighta. Polski korespondent Laytona osadzony na misji w Reset Bomb Forest w celu rozkminienia kodów rozbrajających bomb Dio. Podobno ubił Brachydiosa podstawowym mieczem Ascha bez asysty ze strony Tear. Za pieniądze zarobione w NSMB2 kupił sobie Egg 1, którym znacznie szybciej wykluwał kolejne boxy Bidoofów. Jego Pokeballe wypchnęły już nie jednego Game and Watcha z Final Destination...

1 komentarz

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!