Dwie nowe nagrody My Nintendo

5

Japońska korporacja stale rozwija swój nowy program lojalnościowy dla graczy. Tym razem w My Nintendo, pojawiła się para nowych okresowych nagród. Pierwsza z nich w cenie 25 złotych monet pozwala na obniżenie ceny Kirby’s Dream Course o 50% zarówno na WiiU, jak i New Nintendo 3DS. Druga z wprowadzonych dzisiaj nagród dotyczy Wii Karaoke U i pozwala na wykupienie godzinnego dostępu do wszystkich piosenek z gry za 100 platynowych monet. Należy jednak pamiętać, że pierwsza ze żniżek obowiązywać będzie tylko do 23 czerwca, a druga do 1 lipca 2016 roku. Choć obie oferty nie imponują, to trzeba docenić starania Nintendo mające na celu uatrakcyjnienie oferty dla swoich najwierniejszych fanów. Jest to wyraźny znak, że My Nintendo zmierza w dobrym kierunku. Oby tak dalej.

PODZIEL SIĘ
Nowczek

Wielki fan nowych technologii i gier wideo. Dzieciństwo spędził na niszczeniu padów od Pegasusa i innych podróbek NES-a. Od dziecka zakochany w Nintendo i Gwiezdnych Wojnach. Wielbiciel wszelkiego rodzaju fantasy i science fiction. Tłumacz z zawodu, historyk z zamiłowania.

5 komentarzy

  1. bandi (317 komentarzy) w dniu:

    Przydałby się jeszcze pełny Wii Sports – w sam raz na jakas okazje party, choć w sumie chyba już nie te czasy

  2. Mlodziany
    Mlodziany (125 komentarzy) w dniu:

    „(…)Choć obie oferty nie imponują, to trzeba docenić starania Nintendo mające na celu uatrakcyjnienie oferty dla swoich najwierniejszych fanów.”
    hmmmm jako ,że jest to firma to rzuciła zdechłym mięchem,ze sie tak wyraże.każda firma czy to korporacja,czy jednoosobowa ma ten biznesplan(chyba ,ze ktoś komuś pisał na odpierdol) to w takiej firmie jest pewna część kasy na ‚sprzet’ którym sie np.pracuje (np.rękawiczki..nie jest tak ,ze np budowlańcy oszczedzają na tych przykładowych rękawiczkac to zostanie wiecej kasy,nie .jesy to kapitał który jest na wydatki) tutaj też ,dali taką ‚rękawiczke’ ,,,,zeby chociaż za te monety ,ten Kirby byl za free.ale i tak Niny jest najbardziej dobroduszne z tych trzech ”growych szponcicieli” ;) hehe ..mam nadzieje ,ze dobrze to napisałem.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!