Drugie podejście Ninjali do playtestów

1

Ninjala to darmowa gra, której głównymi bohaterami są ninja dzieciaki wyposażone w ninja gumę. Poprzednie testy nie przebiegły za dobrze i przez prawie cały ich okres gracze nie mogli się połączyć z serwerami, a więc musieli obejść się smakiem balonowej gumy. GungHo zdecydowało się na dodatkowy termin testów i wypada on 31 maja. Na szczęście nie będzie trwał tak krótko jak ostatnio (trzy jednogodzinne sesje), a potrwa od 12:00 do 22:00. 10 godzin powinno w zupełności wystarczyć, aby zaznajomić się z grą. Korzystając z okazji, deweloper opublikował czwartą część pamiętników, tym razem poruszając kwestię mikrotransakcji.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

1 komentarz

  1. miltek
    miltek (33 komentarzy) w dniu:

    Byłem jednym ze „szczęśliwców” którym udało się pograć w trakcie pierwszej bety iiii… gra nie powala.
    O ile oprawa prezentuje się świetnie jak na możliwości pstryka tak sam gameplay wydaje się dość płaski, nie wspominając o jedynym trybie gry którym jest deathmatch (solo bądź drużynowy),
    Osobiście – nie polecam.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!