Dragon Questowe MMO trafi na 3DSa.

7

Square Enix ogłosiło, że dziesiąta odsłona Dragon Quest trafi na kieszonkę Nintendo. Gra będzie działała na 3DSie korzystając z technologii streamingu, podobnie jak port na komórki. Dzięki temu będziemy mogli doświadczyć oprawy wizualnej, jakiej nie jest w stanie zaoferować żaden tytuł wydany na handhelda Ninny. Oczywiście będzie także możliwość gry z użytkownikami innych platform. Aby taka zabawa była komfortowa dla właścicieli 3DSa, brakujące przyciski zostaną wyświetlone na ekranie dotykowym.

Dragon Quest X pojawi się 4 września na 3DSa w japońskich sklepach i będzie kosztować 3,800 yen. Do tej ceny należy także doliczyć abonament:

 • 3-dniowy pass: 350 yen+podatek
 • 10-dniowy pass: 650 yen+podatek
 • 30-dniowy pass: 1,500 yen+podatek


PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

7 komentarzy

 1. DrDomix (72 komentarzy) w dniu:

  Wow.
  Gra wygląda cudnie :)
  Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi tym abonamentem?Tu chodzi o tą technologię streamingu?Czy po prostu gra opiera się na samym online i jest tym samym co warcraft,pay2play?

 2. szymbar15 (122 komentarzy) w dniu:

  Gra jest MMO strumieniowanym z serwerów SE. To oznacza, że żeby odpalić tę grę musisz być zawsze online. By ściągać z ich serwerów pliki, musisz opłacić abonament na jakiś czas. Meh/10. :C

 3. DrDomix (72 komentarzy) w dniu:

  Czyli Pay2Play :)
  Zobaczę,jeżeli gra wyjdzie na terenie EU,to na 70% ją kupie razem z tym abonamentem.
  Kocham gry MMO,więc tytuł na pewno mi przypadnie do gustu ;p

 4. trela_karo
  trela_karo (310 komentarzy) w dniu:

  wat? s-e zachod prosi! prawdopodobnie pierwsze mmo w ktorym dev wyszarpalby ode mnie abo, jednak obawiam sie, ze gra na zachodzie nie bedzie wydana/umrze szybko zalana freemiumami i free 2 play z item mall. no i dq to nie marka z sila ff na zachodzie…

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!