Doom Eternal na Nintendo Switch bez wydania fizycznego

1

Wszyscy fani Dooma na Nintendo Switch zamarli, kiedy w środku nocy zaczęły pojawiać się informacje o anulowaniu Doom Eternal na Nintendo Switch. Za pośrednictwem twittera kilku graczy, którzy złożyli przedpremierowe zamówienie na grę, otrzymało telefon od GameStopu, w którym zostali poinformowani o cofnięciu pre-orderu, ponieważ gra została anulowana.

Na szczęście i nieszczęście prawda leży pośrodku. Doom Eternal nie został skasowany, ale możemy zapomnieć o zakupie fizycznego wydania, które się już nie pojawi. Do sedna sprawy dotarł portal NintendoLife, któremu udało się skontaktować z deweloperem:

Podczas gdy Doom Eternal jest w 100% na dobrej drodze do rychłego wyłącznie cyfrowego wydania na Nintendo Switch, brak fizycznej wersji w sprzedaży detalicznej spowodował anulowanie zamówień w przedsprzedaży. Klienci, których dotyczy problem, otrzymają pełne zwroty kosztów i powinni skontaktować się z preferowanym sprzedawcą, aby uzyskać więcej informacji. Oczekujcie na więcej informacji pod koniec tego miesiąca.

Szkoda, bo po ostatnim Doomie wydanym na Switcha, Eternal na pewno byłby hitem świątecznych prezentów.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

1 komentarz

  1. syrenek (4 komentarzy) w dniu:

    Wielka szkoda. Co prawda, zapewne i tak kupię wersję cyfrową, ale ja z tych staroświeckich kolekcjonerów kartridżów i płyt, śliniących się już na ustawienie ładnego pudełka tuż obok portu poprzedniego Dooma, w którego właśnie się zagrywam.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!