[AKTUALIZACJA] Don`t Starve na Wii U, data premiery dla Europy, bezpłatna kopia i zwiastun

3

Znane Don`t Starve, trafi również na Nintendo Wii U. Kiedy?

Don`t Starve Giant Edition, pojawi się w eShop już 28 maja, za 14.99 dolarów.

Produkcja trawi do Europejskiego eShop, 4 czerwca. Jeżeli zdecydujemy się na zakup gry przed 28 czerwca, otrzymamy darmową kopię dla znajomego. Uwaga! Gra nie zawiera trybu online.

W grze wcielamy się w doktora Wilsona, który został zamknięty przez złego demona w dziwnym świecie. Musi on przetrwać, bo inaczej umrze (logicznie). Gra łączy w sobie elementy oryginalnego Don`t Starve, jak i dodatku Giants, który dodaje nowe postacie, stworzenia pory roku i wyzwania.

Kupujecie?

PODZIEL SIĘ

Określenie gracz pasuje do mnie idealnie. Spędzam nad tym większość czasu, ale uważam to za swoją pasję. Nintendo jest ze mną od czasów gdy w domu pojawiła się konsola Wii. Tak oto sympatia do Big N trwa do dziś. W grach potrafię lamić, ale "co nie zabije, to wzmocni". Jestem założycielem mojej dumy i radości - Górnośląskich StreetPassów. Prowadzę też bloga "Szpadlem i gamepadem", gdzie dziele się moim punktem widzenia oraz kanał na YouTube o tej samej nazwie. Poza graniem, trochę fotografuje, lubię koty, mam królika i jestem fanem The Sims :D

3 komentarze

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!