Diablo 3 Eternal Collection trafi na Nintendo Switch

1

O pojawieniu się trzeciego Diablo na Switcha spekulowano już od dawna. Oliwy do ognia dolewał sam Blizzard ze swoim twittem, na którym była lampka w kształcie głowy Pana Zniszczenia i przełączano oświetlenie. Dzisiejszego dnia został opublikowany  artykuł od Forbsa, który potwierdzał pojawienie się tego tytułu na konsoli Ninny. Jednak szybko został on zdjęty. Nie trzeba było długo czekać, aż stosowny trailer z zapowiedzią się pojawił.

Diablo 3 Eternal Collection będzie zawierał wszystkie dodatki wydane do tej pory:  Reaper of Souls oraz pakiet Przebudzenie Nekromantów. Switch otrzyma też ekskluzywne przedmioty: zestaw Ganondorfa do transmogryfikacji, zwierzaka Koko, skrzydła Echa Maski oraz specjalny portret postaci z motywem Triforce.

Gra będzie umożliwiała także lokalną, czteroosobową zabawę kooperacyjną.

Diablo 3 Eternal Collection zadebiutuje w tym roku.

#trailer Diablo 3 Eternal Collection

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

1 komentarz

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!