Demo Pikmin 3 w eShopie i Koroki kontratakują

2

Wczoraj odbyła się prezentacja Nintendo Treehouse, która była skupiona na dwóch pozycjach: Pikmin 3 Deluxe oraz Hyrule Warriors: Age of Calamity. Z zapisami z pokazów możecie zapoznać się na końcu tego wpisu. Oprócz tego Nintendo za pośrednictwem Twittera poinformowało, że demo Pikmin 3  jest już do pobrania z eShop. Możecie w wersji demonstracyjnej przetestować kampanię do pierwszego bossa i mission mode samotnie lub w towarzystwie innego gracza. Po ukończeniu tego krótkiego fragmentu będzie można przenieść zapis do pełnej wersji gry i tam  kontynuować przygodę. Oprócz tego, po pokonaniu bossa otrzymacie dostęp do wyższego poziomu trudności ultra-spicy, który będzie  ekskluzywny dla wersji Deluxe. Dla fanów oryginału z pewnością interesujące będą nowe misje, które zostały nazwane Side Stories. Skupią się one na perypetiach Olimara i Louie przed i po głównej linii fabularnej trójki.

Fani Breath of the Wild z pewnością ucieszą się, że Koroki, które były poukrywane w grze w liczbie 900, powrócą w HW: Age of Calamity. Niestety, Nintendo nie ujawniło ich liczby oraz jaką uzyskamy nagrodę za zbieranie ich. W BotW służyły do rozszerzania slotów na ekwipunek.

Pikmin 3 Deluxe  zadebiutuje już 30 października, a Hyrule Warriors: Age of Calamity trafi na sklepowe półki 20 listopada.

# Nintendo Treehouse: Pikmin 3 Deluxe

# Nintendo Treehouse: Hyrule Warriors: Age of Calamity

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!