Demo Kirby Star Allies zagościło w eShopie

8

Europejscy posiadacze Nintendo Switch właśnie otrzymali możliwość zapoznania się z wersją demonstracyjną najnowszej produkcji o różowym pochłaniaczu, Kirby Star Allies. Nadchodzące dzieło studia HAL Laboratory trafi do sprzedaży już 16 marca, a więc za dwa tygodnie.

Poniżej pełny zapis wideo z dema Star Allies.

PODZIEL SIĘ
hallkyon

8 komentarzy

 1. bulaxyz82
  bulaxyz82 (37 komentarzy) w dniu:

  I dobrze zrobiłeś. Samograj i chaotyczna rozgrywka, zerowe wyzwanie. Ta gra tylko ładnie wygląda, resztę gry przejdzie za Ciebie CPU.

 2. mobor
  mobor (274 komentarzy) w dniu:

  Jasne geniuszu. A nie pomyślałeś że idea tej gry to właśnie spokojna eksploracja kolorowych swiatów? Czego oczekiwałeś? Drugiego Donkey Konga? To jest gra przede wszystkim dla dzieci a nie dla fanów hardcorowej jazdy.

 3. bulaxyz82
  bulaxyz82 (37 komentarzy) w dniu:

  Kurcze, ale mnie zaskoczyłeś…eksploracja, gra dla dzieci,prosta rozgrywka, ja pitole no nie wiedziałem. Myślałem, że dostanę coś na styl Bayonetty. Przestań mi tu farmazonić. Gra jest prostacka i chaotyczna i to jest zdanie moje i moich córek. W odmętach internetu też zachwytów po ograniu dema nie słychać. Będzie z tego straszny średniak. Po Kirbym spodziewałem się czegoś solidniejszego, a nie takiej różowej KUPY. I szanuj moje zdanie Mobor, bo ja szanuje Twoje.

 4. Elan
  Elan (666 komentarzy) w dniu:

  Też muszę niestety przyznać, że fatalnie grało mi się w to demo. Jest chaotycznie i cukierkowo aż do zwrotu ostatniego posiłku. A Planet Robobot mi się podobał, więc to nie tak, że ta seria mi w ogóle nie pasuje. Coś jest nie tak z tym Star Allies.

 5. Goral
  Goral (143 komentarzy) w dniu:

  Animacja jak i oprawa wygląda cool, nie grałem jeszcze w demo ale oglądając gameplay może właśnie to zabawa skierowana w co – op’ie do młodszych graczy i rodzin czy znajomych średnio zajętych grami. Ogólnie uznana seria miłych platformowych rozrywek i może trafi do swoich odbiorców, tym razem tych młodszych bo może dla nich ostatnio mało było prezentów.
  Niedługo dostaną Nintendo Labo :)

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!