Daemon X Machina pojawi się na Steamie

0

Daemon X Machina traci swoją pozycję tytułu ekskluzywnego dla Nintendo Switcha. Dzisiaj niespodziewanie na Steamie pojawiła się zakładka przedsprzedaży z rzeczoną grą. Tytuł został wyceniony na 171,99 zł z rabatem 20% (normalna cena to 214,99 zł), a jego premiera jest przewidziana na 13 lutego.

Dzieło Marvelous First Studio zadebiutowało 13 września zeszłego roku. Tytuł został nieźle przyjęty zarówno przez recenzentów, jak i graczy, ale o żadnym hicie nie ma mowy. Gra uzyskała wynik 68 punktów na portalu Metacritic. Prawdopodobnie to właśnie niesatysfakcjonująca sprzedaż Daemon X Machina na sprzęcie Big N jest powodem wydania tytułu na komputery osobiste. Niemniej jednak jest to korzystna sytuacja dla graczy, ponieważ więcej osób będzie mogło się z nim zapoznać.

#Launch trailer Deamon X Machina na Steamie

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!