Najnowszy zwiastun z Cube Creator 3D

1

Kilka razy na łamach naszej strony, pojawiła się wzmianka o planowanym klonie Minecraft: „Cube Creator 3D„. Dzis możemy zobaczyć oficjalny trailer.

Gra będzie dostępna w eShop 3DS już od 23 kwietnia. Klon popularnej gry, zabierze nas w świat tworzenia swoich własnych królestw w losowo generowanych światach. Zawiera tryb przetrwania, gdzie gracze będą eksplorować, bawić się w rzemiosło, kopać i toczyć bitwy w lasach, pustyniach, gór i terenach innych światów. Brzmi dobrze? Daj znać w komentarzach.

PODZIEL SIĘ

Określenie gracz pasuje do mnie idealnie. Spędzam nad tym większość czasu, ale uważam to za swoją pasję. Nintendo jest ze mną od czasów gdy w domu pojawiła się konsola Wii. Tak oto sympatia do Big N trwa do dziś. W grach potrafię lamić, ale "co nie zabije, to wzmocni". Jestem założycielem mojej dumy i radości - Górnośląskich StreetPassów. Prowadzę też bloga "Szpadlem i gamepadem", gdzie dziele się moim punktem widzenia oraz kanał na YouTube o tej samej nazwie. Poza graniem, trochę fotografuje, lubię koty, mam królika i jestem fanem The Sims :D

1 komentarz

  1. Trailer wygląda jak dość słaby klon 1:1. O ile nie pokuszą się o jakieś ciekawe rozwiązania, dzięki którym wersja na 3DS będzie się wyróżniała, to nie widzę powodu dla którego mielibyśmy się tym tytułem zainteresować. Oczywiście niemałym wyznacznikiem będzie tutaj również cena samego tytuł, która jeśli nie będzie wysoka, może skusić kilka osób.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!