CoroCoro ujawnia alolańską formę kolejnego Pokémona

4

Alolańskie formy zdają się dostawać te Pokémony, którym Game Freak chce dać drugie życie. Po Vulpixie, Ninetalesie, Marowaku czy Exeggutorze przyszła pora na… Grimera. „Hawajska” wersja tej kupy szlamu będzie mieć nieco inny typing niż zwykła, bowiem do Poison dojdzie teraz Dark.

corocoro11161

Przy okazji ujawniono, że tajemniczy Type: Null będzie ewoluować w Shiruvadi (imię zostanie zapewne zmienione w zachodnich wersjach językowych gry), a typ obu stworów zależeć będzie od przedmiotu, który im damy. Bardzo możliwe, że znamy także japońskie nazwy ewolucji smoczka Jangmo-o – Jarango i Jararanga. Podaje się, że ich typ to Dragon/Fighting, ale są ta informacje niepotwierdzone żadnym skanem z japońskiego czasopisma.

PODZIEL SIĘ
Elan

4 komentarze

  1. Jakusashi

    Wyczuwam Alolańskie Rattaty i Grimery jako główne pokemony Teamu Skull. Brakuje jeszcze Hawajskiego Zubata, który będzie dark zamiast np. poison.

    A tak bardziej poważnie, to podoba mi się, że GF chce trochę wrócić do klasycznych poków serii, jednak nie jestem pewien, czy tworzenie dziesiątek alolańskich wersji poków z I gena to taki dobry pomysł. Chętniej zobaczyłbym nowe ewolucje dla takiego Muka, czy nawet Raticate’a, no ale zobaczymy, co kolejne przecieki czy też premiera nam ukaże

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!