Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Notifications
Clear all

Minecraft

9 Posty
2 Users
0 Likes
753 Widok
Michal 82
(@michal-82)
Active Member
Pierwszy post  

Witam.

Mam do Was pytanie. Syn dostal konsole Nintendo Switch oled, i ma gre Minecraft. Bardzo chce abym z nim zagral, a ja pojecia nie mam jak to zrobic. Ogladalem filmiki na youtube, ale ni cholery nie kapuje jak to zrobic. Chyba juz stary jestem 😀 Syn za to za mlody chyba, a okoliczni sąsiedzi tez nie kumaci. Moze ktos z Was, prostym jezykiem mi wytlumaczyc jak mogę podzielić ekran i grac na osobnych joistikach?

Z gory dziekuje za pomoc

Pozdrawiam 

Cytat
rolnik
(@rolnik)
Member Admin

Hej,

żeby to zadziałało, to będziesz potrzebował drugiego pada albo drugi zestaw Joy-Conów. Niestety pojedynczym nie da rady w to zagrać.

OdpowiedzCytat
Michal 82
(@michal-82)
Active Member
Pierwszy post  

@rolnik Super, za szybka odpowiedz. Czyli musze kupic te dwa wichajstry zeby dzialalo. Powiedz mi jeszcze, czy wszystkie gry potrzebuja dwoch osobnych padow tzn kompletow, czy tylko minecraft. Bez sensu mi kupować tylko dla jednej gry. 

OdpowiedzCytat
rolnik
(@rolnik)
Member Admin

Albo zwykłego pada. To zależy od gry, ale w większości jeden zestaw powinien wystarczyć.

OdpowiedzCytat
Michal 82
(@michal-82)
Active Member
Pierwszy post  

@rolnik mam taki od Xboksa na pc

Bedzie działać? 

OdpowiedzCytat
rolnik
(@rolnik)
Member Admin

Będziesz musiał dokupić specjalnego dongla, żeby to zadziałało.

OdpowiedzCytat
Michal 82
(@michal-82)
Active Member
Pierwszy post  

@rolnik Dongla...

W zyciu o takim czyms nie słyszałem 😀

OdpowiedzCytat
rolnik
(@rolnik)
Member Admin

Coś takiego:
https://perfectblue.pl/produkt/8bitdo-usb-wireless-adapter-switch/
Tylko musiałbyś poczytać, jaki będzie najlepszy, bo sam z tego nie korzystam.

OdpowiedzCytat
Michal 82
(@michal-82)
Active Member
Pierwszy post  

@rolnik dzięki wielkie za pomoc

Pozdrawiam 

OdpowiedzCytat
Podziel się:

Join Us!

Gorące wpisy

Recenzje

Więc chodź, pomaluj mój świat...

Po godzinach

Emocje po pokazie opadły i redaktorzy są gotowi, aby podzielić się chłodną i spokojną opinią na temat prezentacji Nintendo.

Nintendo Switch

Koniec pokazów od Nintendo na ten rok! Jesteście zadowoleni z nadchodzącej zimy? Jeśli nie stać was na węgiel, to możecie ogrzać dłonie swoją konsolką,...

Nintendo Switch

Tak zwany hidden gem, który wyrwałem za 18 złotych na ostatniej promocji w Nintendo eShop!

Nintendo Switch

Urocza nowelka debiutanta

Nintendo Switch

Splatsville wita, Splatsville żegna (na chwilę)

1. Hej! Na oryginalnym sofcie, ale okazało się, że wszystko w porządku. Przypadek sprawił, że akurat kupiłem Nintendogs+Cats i jednocześnie zaktualizowałem…

2. Sorry, Nintendo, za te errory to najwyżej 70/100, a jak tak będzie dalej, to jeszcze bardziej obniżę!

3. Gramy codziennie, wpadajcie na Discorda i to wcale nie prawda, że grałem 40 godzin w ciągu pierwszego tygodnia. To było…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem we wrześniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Enclave

Data: 30 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Enclave to trzecioosobowa gra RPG akcji z zaciekłą średniowieczną walką, epicką ścieżką dźwiękową i dwiema oddzielnymi kampaniami fabularnymi, w których gracz walczy dla sił Światła lub Ciemności. Każda frakcja oferuje sześć różnych opcji postaci, takich jak Rycerze, Czarodzieje i Druidzi po stronie Światła lub słudzy Ciemności, tacy jak Berserkowie, Zabójcy i Gobliny. Korzystaj z mieczy, […]

Lemon Cake

Premiera

Odbuduj opuszczoną piekarnię i przygotuj wypieki od pola do stołu! Uprawiaj świeże składniki w szklarni, gotuj ciasta i słodycze w kuchni i podawaj wypieki głodnym klientom we własnym sklepie!

Midnight Fight Express

Premiera

Przedzieraj się przez miasto w brutalnej grze, która łączy starą szkołę awanturników i szybką walkę w ruchu. Walcz na wielu różnych, ręcznie wykonanych poziomach, pieszo lub różnymi pojazdami. Używaj różnych broni, otoczenia i nie tylko, aby przedzierać się przez stosy wrogów na swojej drodze do zwycięstwa. Zaczniesz uderzać w kilka chwil, ale będziesz musiał opanować […]