Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Notifications
Clear all

Konto


Piotrek
(@piotrek)
New Member
Dołączył: 1 miesiąc temu
Posty: 1
Pierwszy post  

Witam. Dopiero zaczynam przygodę z nswitch,a w zasadzie mój Syn. 

Syn gra w Mario gry on-line ,a jak wiadomo potrzebne do tego jest konto i trzeba opłacać.Moje pytanie jest takie,czy jak założę sobie konto żeby grać w inną grę , będę musiał wykupić dostęp on-line do następnego konta? Do każdego konta,maila trzeba trzeba wykupować dostęp?

Pozdrawiam wszystkich


Cytat
rolnik
(@rolnik)
Member Admin
Dołączył: 9 lat temu
Posty: 14
 

Cześć,

niestety tak, ale nie jest to taki duży problem. Wystarczy wykupić abonament rodzinny albo dołączyć do kogoś i wychodzi to śmiesznie tanio. Roczny abonament to koszt 140 zł. Jeżeli uda się zebrać maksymalną liczbę użytkowników, to wtedy wychodzi 140/8 = 17,5 zł na rok, czyli jeden dobry duży kebs. 🙂


OdpowiedzCytat
Podziel się:

Join Us!

Gorące wpisy

Publicystyka

Oczywiście dalszy rozwój Nintendo Switch Online jest jak najbardziej pożądany przez fanów, ale nikt się chyba nie spodziewał, że Nintendo obierze taki kierunek

Nintendo Switch

Czy morderstwo ważnego polityka zachwieje całym układem planetarnym?

Nintendo Switch

Pełni nadziei redaktorzy wyłaniają na jakie tytuły najmocniej czekają w przyszłym roku. Nie piszą tylko o tych zapowiedzianych!

Nintendo Switch

Oj będzie w co grać! Mam nadzieję, że zredukowaliście wasze kupki wstydu, bo w 2022 roku nie będzie zbyt dużo okazji na ich pomniejszenie.

Nintendo Switch

JRPG z fabułą prezentującą młodość wyglądających jak żywe dziewcząt, opartą o motywy ludzkiej tożsamości i więzi!

Nintendo Switch

Ankieta zakończona, głosy podliczone. Panie i panowie... MAMY ZWYCIĘZCÓW!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co sądzicie o premierach na 2022 rok?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Ghostrunner: Project_Hel

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Początkowo planowany jako mniejsza zawartość do pobrania, „Project_Hel” rozrósł się do pełnej wersji Ghostrunnera. Przejmij kontrolę nad Helem, jednym z bossów oryginalnej gry, który schodzi z Wieży Dharmy na własną krwawą misję. Zaprojektowana, aby spodobać się nowym graczom i weteranom, jest bardziej zorientowana na walkę w porównaniu z Ghostrunnerem.

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Wkrocz w nowy szczyt akcji 2D! Luminous Avenger iX 2 przenosi oryginalną, szybką i stylową rozgrywkę akcji 2D na wyższy poziom, gdy Copen przedziera się przez wrogów w swojej nowej formie „Break-Shift”. Jego nowe zdolności destrukcyjne sprawiają, że szybka akcja jest bardziej satysfakcjonująca niż kiedykolwiek!

Dwuwymiarowa gra w stylu Metroidvania opracowana pod nadzorem Ryo Mizuno, przedstawiająca historię Deedlit i wydarzenia poprzedzające Record of Lodoss War: Diadem of the Covenant. Użyj różnych broni i mocy duchowych, aby rozwikłać tajemnicę labiryntu.