Connect with us

Cze艣膰, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Notifications
Clear all

Fornite

2 Posty
2 Users
0 Likes
630 Widok
(@michal-82)
Active Member
Do艂膮czy艂: 1 rok temu
Pierwszy post  

Witam

Juz raz mi pomogliscie, wi臋c nie boje sie zapyta ponownie 😀 Tym razem mam problem z Fornite, Mlody moj syn nie do konca ogarnia, a ja chyba z racji wieku w og贸le 😀 Dokupi艂em dodatkowy kontroler, zeby grac we dw贸ch na kosoli, ale jak wczesniej nie potrafi臋 znalezc opcji we dwoch w Fornite. Minecraft dzieki Waszej pomocy ogarn臋艂em, wiec i mo偶e z tym pomo偶ecie. Czyli co i jak zrobic zeby w Fornite grac na jednej konsoli. Mam dwa joistiki oraz mamy dwa konta na nintendo.聽

Cytat
(@rolnik)
Member Admin
Do艂膮czy艂: 10 lat temu

Hej,

granie we dw贸ch na jednej konsoli nie jest dost臋pne w ka偶dym trybie. Zerknij na ten film, powinien pom贸c:

https://www.youtube.com/watch?v=xxHJ5LKkZi8

OdpowiedzCytat
Podziel si臋:

Do艂膮cz do nas!

Gor膮ce wpisy

Nintendo Switch

Idzie Luty, szykuj bu... Nintendo Switch! W drugim miesi膮cu tego roku b臋dzie w co gra膰! Szczeg贸lnie je艣li jeste艣 fanem JRPG.

Recenzje

W ko艅cu si臋 doczeka艂em! Pierwsze zajawki prototypu Moonridera pojawi艂y si臋 prawie trzy lata temu. W tym okresie mia艂em ju偶 zaliczone dwie poprzednie produkcje JoyMashers...

Nintendo Switch

Pokemony to zwierz臋ta, a Digimony to przyjaciele. A Digimon Survive to dobra mieszanka nowelki i strategicznego RPG-a.

Nintendo Switch

Pora ostatecznie po偶egna膰 si臋 z 2022 rokiem! Wsp贸lnie z wami wybrali艣my najwa偶niejsze gry, jakie zosta艂y wydane w zesz艂ym roku.

Nintendo Switch

No kto by si臋 spodziewa艂 takiego obrotu spraw? Wszystko wskazuje na to, 偶e w 2023 roku ponownie b臋dzie w co gra膰 na Nintendo Switch!

Podsumowanie

Koniec roku oznacza czas podsumowa艅! Kilku 艣mia艂k贸w postanowi艂o odpowiedzie膰 na kilka pyta艅 odno艣nie do poprzednich 12 miesi臋cy.

1. Dzi臋ki za reck臋. Mia艂em t膮 gr臋 na uwadze bo podoba mi si臋 styl graficzny, no i to RPG. Podobnie jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym 艂upem w lutym 2023? (mo偶na zaznaczy膰 kilka opcji)

Poka偶 wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodz膮ce wydarzenia

Crossroads Inn

Data: 28 lutego, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W Crossroads Inn wcielasz si臋 w posta膰 w艂a艣ciciela tawerny, kt贸ra znajduje si臋 w samym sercu ba艣niowej krainy Delcrys. Do Twoich zada艅 nale偶y zatrudnienie i wyszkolenie odpowiednich pracownik贸w, zarz膮dzanie dostawami, tworzenie nowych przepis贸w kucharskich oraz ustalanie menu dopasowanego do odwiedzaj膮cych Ci臋 go艣ci. Planuj z wyprzedzeniem, dogadzaj r贸偶nym grupom spo艂ecznym odwiedzaj膮cym tw贸j lokal, miej r贸wnie偶 baczenie na […]

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zosta艂o rozszerzone o niebo nad rozleg艂ymi ziemiami Hyrule. A wi臋cej o grze roku 2023 dowiemy si臋 pewnie wkr贸tce.

Story of Seasons: A Wonderful Life

Data: 30 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Twoje nowe 偶ycie zaczyna si臋 w Zapomnianej Dolinie, spokojnej spo艂eczno艣ci, w kt贸rej kiedy艣 tw贸j ojciec i jego przyjaciel Takakura marzyli o prowadzeniu farmy. Zaprzyja藕niaj膮c si臋 z mieszka艅cami doliny i wype艂niaj膮c dziedzictwo ojca, b臋dziesz wie艣膰 beztroskie 偶ycie na farmie, uprawiaj膮c ro艣liny i hoduj膮c zwierz臋ta. W miar臋 up艂ywu p贸r roku znajdziesz swojego partnera na ca艂e 偶ycie, razem […]