Connect with us

Cze艣膰, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Notifications
Clear all

Fornite

Michal 82
(@michal-82)
Active Member
Do艂膮czy艂: 2 miesi膮ce temu
Pierwszy post  

Witam

Juz raz mi pomogliscie, wi臋c nie boje sie zapyta ponownie 😀 Tym razem mam problem z Fornite, Mlody moj syn nie do konca ogarnia, a ja chyba z racji wieku w og贸le 😀 Dokupi艂em dodatkowy kontroler, zeby grac we dw贸ch na kosoli, ale jak wczesniej nie potrafi臋 znalezc opcji we dwoch w Fornite. Minecraft dzieki Waszej pomocy ogarn臋艂em, wiec i mo偶e z tym pomo偶ecie. Czyli co i jak zrobic zeby w Fornite grac na jednej konsoli. Mam dwa joistiki oraz mamy dwa konta na nintendo.聽

Cytat
rolnik
(@rolnik)
Member Admin
Do艂膮czy艂: 9 lat temu

Hej,

granie we dw贸ch na jednej konsoli nie jest dost臋pne w ka偶dym trybie. Zerknij na ten film, powinien pom贸c:

https://www.youtube.com/watch?v=xxHJ5LKkZi8

OdpowiedzCytat
Podziel si臋:

Join Us!

Gor膮ce wpisy

Publicystyka

Oczywi艣cie dalszy rozw贸j Nintendo Switch Online jest jak najbardziej po偶膮dany przez fan贸w, ale nikt si臋 chyba nie spodziewa艂, 偶e Nintendo obierze taki kierunek

Nintendo Switch

Czy morderstwo wa偶nego polityka zachwieje ca艂ym uk艂adem planetarnym?

Nintendo Switch

Pe艂ni nadziei redaktorzy wy艂aniaj膮 na jakie tytu艂y najmocniej czekaj膮 w przysz艂ym roku. Nie pisz膮 tylko o tych zapowiedzianych!

Nintendo Switch

Oj b臋dzie w co gra膰! Mam nadziej臋, 偶e zredukowali艣cie wasze kupki wstydu, bo w 2022 roku nie b臋dzie zbyt du偶o okazji na ich pomniejszenie.

Nintendo Switch

JRPG z fabu艂膮 prezentuj膮c膮 m艂odo艣膰 wygl膮daj膮cych jak 偶ywe dziewcz膮t, opart膮 o motywy ludzkiej to偶samo艣ci i wi臋zi!

Nintendo Switch

Ankieta zako艅czona, g艂osy podliczone. Panie i panowie... MAMY ZWYCI臉ZC脫W!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co s膮dzicie o premierach na 2022 rok?

Poka偶 wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodz膮ce wydarzenia

Ghostrunner: Project_Hel

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Pocz膮tkowo planowany jako mniejsza zawarto艣膰 do pobrania, 鈥濸roject_Hel鈥 rozr贸s艂 si臋 do pe艂nej wersji Ghostrunnera. Przejmij kontrol臋 nad Helem, jednym z boss贸w oryginalnej gry, kt贸ry schodzi z Wie偶y Dharmy na w艂asn膮 krwaw膮 misj臋. Zaprojektowana, aby spodoba膰 si臋 nowym graczom i weteranom, jest bardziej zorientowana na walk臋 w por贸wnaniu z Ghostrunnerem.

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Wkrocz w nowy szczyt akcji 2D! Luminous Avenger iX 2 przenosi oryginaln膮, szybk膮 i stylow膮 rozgrywk臋 akcji 2D na wy偶szy poziom, gdy Copen przedziera si臋 przez wrog贸w w swojej nowej formie 鈥濨reak-Shift鈥. Jego nowe zdolno艣ci destrukcyjne sprawiaj膮, 偶e szybka akcja jest bardziej satysfakcjonuj膮ca ni偶 kiedykolwiek!

Dwuwymiarowa gra w stylu Metroidvania opracowana pod nadzorem Ryo Mizuno, przedstawiaj膮ca histori臋 Deedlit i wydarzenia poprzedzaj膮ce Record of Lodoss War: Diadem of the Covenant. U偶yj r贸偶nych broni i mocy duchowych, aby rozwik艂a膰 tajemnic臋 labiryntu.