Connect with us

Cze艣膰, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Notifications
Clear all

Fornite

Michal 82
(@michal-82)
Active Member
Do艂膮czy艂: 7 miesi臋cy temu
Pierwszy post  

Witam

Juz raz mi pomogliscie, wi臋c nie boje sie zapyta ponownie 😀 Tym razem mam problem z Fornite, Mlody moj syn nie do konca ogarnia, a ja chyba z racji wieku w og贸le 😀 Dokupi艂em dodatkowy kontroler, zeby grac we dw贸ch na kosoli, ale jak wczesniej nie potrafi臋 znalezc opcji we dwoch w Fornite. Minecraft dzieki Waszej pomocy ogarn臋艂em, wiec i mo偶e z tym pomo偶ecie. Czyli co i jak zrobic zeby w Fornite grac na jednej konsoli. Mam dwa joistiki oraz mamy dwa konta na nintendo.聽

Cytat
rolnik
(@rolnik)
Member Admin
Do艂膮czy艂: 10 lat temu

Hej,

granie we dw贸ch na jednej konsoli nie jest dost臋pne w ka偶dym trybie. Zerknij na ten film, powinien pom贸c:

https://www.youtube.com/watch?v=xxHJ5LKkZi8

OdpowiedzCytat
Podziel si臋:

Join Us!

Gor膮ce wpisy

Nintendo Switch

Teenage Mutant Ninja Turtles! Cowabunga! 呕贸艂wie Ninja wr贸ci艂y na艂adowane moc膮 po same skorupy, niestety na niezbyt d艂ugo.

Nintendo Switch

Mario Strikers: Battle League Football to przyjemny powr贸t na ma艂e boiska, pi臋kne trybuny i pust膮 zawarto艣膰.

Nintendo Switch

Zanim przyjdzie nam zabra膰 si臋 za g艂贸wnie danie, Eiyuden Chronicles: Rising postara si臋 przedstawi膰 to i owo w uniwersum.

Nintendo Switch

Mo偶e szybka partyjka w karty?

Nintendo Switch

Wonder Boy, what is the secret of your power?

Sticky Post

Dla wszystkich spragnionych pi艂karskich zmaga艅 (tych niespragnionych te偶), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania mo偶na wygra膰 koszulki, szaliki i plakaty!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym 艂upem w czerwcu 2022? (mo偶na zaznaczy膰 kilka opcji)

Poka偶 wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodz膮ce wydarzenia

Indie Games Connect 2022

Data: 26 czerwca, 2022
Godzina: 4:00 am - 10:00 am
Showcase
Konami-IGC_03-14-22-768×402

Indie Games Connect 2022 zaoferuje tw贸rcom przestrze艅 do 艂膮czenia si臋 ze sob膮 i u偶ytkownikami.

Squish

Data: 28 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Upiorna, g膮bczasta i szybka gra towarzyska, w kt贸rej ty i maksymalnie trzech lepkich przyjaci贸艂 bawicie si臋 w podziemnej krypcie, spadaj膮c na siebie. Musisz pcha膰 bloki, robi膰 uniki i skaka膰, aby przetrwa膰 szale艅stwo i zgnie艣膰 przeciwnik贸w. Ostatnia pozycja Skelegoo zabiera wszystko!

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Dzi臋ki temu ogromnemu rozszerzeniu 艣wiat Monster Hunter Rise staje si臋 jeszcze wi臋kszy i ciekawszy. Wprowadza ono nowe potwory, lokalizacje i nie tylko! W trakcie wydarze艅 rozgrywaj膮cych si臋 w Monster Hunter Rise okrzykni臋to Ci臋 鈥濶ieul臋k艂ym P艂omieniem Kamury鈥. Teraz musisz wyruszy膰 w rejs, by odkry膰 藕r贸d艂o potwornego zamorskiego zagro偶enia, kt贸re zawis艂o nad kr贸lestwem! Docieraj膮c do Posterunku Elgado, […]