Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Notifications
Clear all

Bateria do o3ds

snejk
(@snejk)
New Member
Pierwszy post  

Wydawać by się mogło, że skoro wyprodukowano ponad 100 milionów, czy kij wie ile tych konsol, to coś takiego jak kupno baterii (zwłaszcza przy okazji tego jak łatwo i szybko można ją wymienić) nie będzie stanowić żadnego problemu prawda? Otóż nie! Nic bardziej mylnego! Internet zalany jest chińskimi bateriami na których producent może podać dowolną wartość mah, ale baterie trzymają w porywach 1h (tak, jedną godzinę). Później kupiłem trochę droższą CELLCONIC, ale po kilku miesiącach (tak), znowu trzyma godzinę. Gdzie, jaką? Można jeszcze kupić orgyinalną, bo chyba takie same jak w o3ds są też w switch pro padzie, a może się mylę? / Skąpstwo producentów przekroczyło granice absurdu, bo pewnie różnica w cenie wyprodukowania bardziej przyzwoitej baterii są jakieś groszowe.

Ten Metallic Red Flaming Cock Bonus Anniversary Triple Low-FI O3ds kosztował mnie niedługo po premierze prawie całą wypłatę (tak kurwa całą) więc trzeba go ratować. Przeszedł ostatnio kapitalny remont (analog, nowe przyciski LR, a nawet folia, bo pod poprzednią nie znalazłem nawet ryski, więc czemu nie. Sugestie, pomysły?

OT
Co się stało z poprzednim forum?

Cytat
rolnik
(@rolnik)
Member Admin

Będzie ciężko coś dobrego znaleźć. 3DS ma już swoje lata. Z tego co widzę, to NoA ma na swojej stronie baterie:
https://store.nintendo.com/battery-pack-nintendo-3ds-nintendo-2ds.html

Przy przechodzeniu na nowy hosting nie udało się odzyskać forum, więc postawiliśmy je na nowo.

OdpowiedzCytat
snejk
(@snejk)
New Member
Pierwszy post  

Mieszkam jednak w Anglii i obiło mi się coś o uszy, że w Europie trzeba zadzwonić na jakąś infolinię i pewnie z uwagi na jakieś pokręcone tutejsze przepisy tylko tak można zamówić. Prawda to, jaka to infolinia?

OdpowiedzCytat
rolnik
(@rolnik)
Member Admin

Może tutaj spróbuj zadzwonić.

OdpowiedzCytat
mobor
(@mobor)
New Member

O baterie do 3DS jest ciężko już nawet w samej Japonii... produkcja już dawno wyłączona. baterii też niestety. Zostały chinczyki. jesli trafisz oryginal to w praktyce bedzie to leżak magazynowy więc to też nie wrózy dobrze. Takie czasy. Od premiery GBA SP wiedzialem że zasilanie bateriami Li-ion będzie dla elektroniki przekleństwem z uwagi na brak standaryzacji baterii.

OdpowiedzCytat
snejk
(@snejk)
New Member
Pierwszy post  

Kupiłem CELLONIC raz jeszcze i na razie jest b. dobrze tzn. jakość porównywalna do oryginalnej baterii (kilka godzin na pełnej jasności, bez opcji oszczędzania baterii i z suwakiem 3d podkręconym na fulla). Ale jeszcze raz pytam,  czy taka sama bateria jest w SWITCH PRO PADZIE? 

OdpowiedzCytat
mobor
(@mobor)
New Member

Nie. Tam jest bateria CTR003

OdpowiedzCytat
snejk
(@snejk)
New Member
Pierwszy post  

A więc jednak to samo - miszczowie Nintendo haha. To jest ta sama bateria o innej nazwie marketingowej. CTR-001 i 03

OdpowiedzCytat
mobor
(@mobor)
New Member

No i błysnałes głupotą. 001 jest do zwyklego 3DS a 003 do 3DS XL... HAHAHA

OdpowiedzCytat
Podziel się: