Clouded Leopard Entertainment Inc. wyda The Legend of Heroes: Hajimari no Kiseki na Nintendo Switch w Japonii

0

Clouded Leopard Entertainment Inc. z przyjemnością ogłasza wydanie latem 2021 roku, jednocześnie w Japonii i Azji, hitowej serii RPG firmy Nihon Falcom Ltd., The Legend of Heroes: Hajimari no Kiseki, na konsole Nintendo Switch i Steam.

The Legend of Heroes: Hajimari no Kiseki to najnowsza odsłona serii Kiseki, wyznaczająca punkt zwrotny w kierunku zakończenia serii. Zawiera wielopiętrowy system rozgrywki, który pozwala graczom przełączać się między trzema różnymi postaciami, przedstawiając historię z różnych perspektyw w tej samej osi czasu, a także ponad 50 grywalnych postaci i rozbudowane scenariusze, które zagłębiają się w tło każdej postaci.

The Legend of Heroes: Hajimari no Kiseki na Nintendo Switch i Steam zawiera ekskluzywne kostiumy, dodatki itp., Które były pierwotnie dołączone do wersji na PlayStation 4 *. Jest również kompatybilne z główną aktualizacją Beyond the Reverie, która rozszerza różne elementy w grze, takie jak zwiększenie maksymalnego limitu poziomów, nowe grywalne postacie i nowe scenariusze.

* Obejmuje tylko zawartość do pobrania sprzedawaną w PlayStation Store. Należy pamiętać, że materiały eksploatacyjne nie są uwzględnione.

PODZIEL SIĘ
Pinturicchio

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!