Ciężka i lekka łuko-strzelba meldują się w Monster Hunter Rise

0

Dzisiaj Capcom wystąpił z propozycją dla fanów rozgrywki dystansowej w Monster Hunter Rise, prezentując zalety Ciężkiego i Lekkiego Łuku. Poprzednie prezentacje możecie sprawdzić [tutaj] i [tutaj].

Ciężka Łuko-strzelba

Znakomita, obezwładniająca broń. Ciężki Bowgun przenosi swój ciężar na siłę ognia, będąc w stanie załadować amunicję Wyvernheart lub Wyvernsnipe, aby pokryć każdy zasięg lub sytuację. „Free Silkbind Glide” jest atakiem typu „silkbind”, który umożliwia szybką zmianę pozycji z wieloma opcjami kontynuacji.

Lekka Łuko-strzelba

Wszechstronna walka na każdym dystansie. Lekki Bowgun doskonale sprawdza się w różnych rolach, od szybkiego ostrzału ołowiem, przez zadawanie dolegliwości i wspieranie łowcy. „Fanning Vault” to silkbindowy atak, który wyrzuca cię w powietrze, aby następnie zrzucić strzały z góry, przeładować, a nawet wystrzelić bezpośrednio pod wywernę.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!