Chińskie podróby są wspaniałe, czyli Pokeball Coach for Pokemon GO

0

Fangame tu, romhack tam – a Chińczycy jak zawsze zaskakują nas brakiem subtelności co do pożyczania konceptów innych tytułów. Na sklepie Google Play właśnie pojawiła się aplikacja od studia Rejected Games: FPS Adventure & Sport SimulationAdventure (to nie żart, tak się nazywają) o nazwie „Pokeball Coach for Pokemon GO”.

SŁODKI ARCEUSIE CO JEST NIE TAK Z TYMI POKEMONAMI

SŁODKI ARCEUSIE CO JEST NIE TAK Z TYMI POKEMONAMI

Podobno celem gry było ćwiczenie rzucania Pokeballami do prawdziwych stworków z tytułu Nianticu, ale jak widać na załączonym obrazku, jakość modeli, w które będziemy rzucać kulkami, przyprawia o koszmary. Niedawno jednak straszne Pokemony zmieniono na zwyczajne zwierzątka, prawdopodobnie z powodu próśb prawników o nienaruszanie praw autorskich.

Szczerze mówiąc, zastanawia mnie, skąd Chińczycy biorą pomysły na aplikacje tego typu, albo jak tu przerobić grę tak, aby oryginalni twórcy nie mogli się przyczepić. To już trzecia czy czwarta aplikacja z Chin opierająca się na pomysłach związanych z Nintendo w przeciągu dwóch/trzech miesięcy. Ale cóż, to też wina tego, że w tym kraju prawa autorskie działają nieco… inaczej. Tak czy siak, jestem ciekaw, co jeszcze dostaniemy od programistów tam żyjących.

ŹRÓDŁO

PODZIEL SIĘ
LeoSoularrow

Osiemnastoletni derp, który zamiast bawić się na dworze w dzieciństwie oglądał letsplaye Paper Mario. Pierwszą konsolę (PS1) dostał w wieku trzech lat, gdzie nie mógł przez wiele lat bez pomocy dorosłego przejść pierwszego levelu Crasha Bandicoota 2, bo bał się pancerników (bo przerażające były no). Fan jRPGów, głównie Final Fantasy, Shin Megami Tensei, Fiaa Emburem czy Poków. Z innych gatunków - Smash Bros. i Tekken, oraz platformówki 3D wszelkiego rodzaju. Grał w każdą część Pokemonów i mnóstwo romhacków, ale nigdy nie skończył ani jednej przygody. Kiedyś próbować roleplayować i pisać fanficki, ale każda próba kończyła się - dosłownie - katastrofą. Fan robienia pixelartów z koralików do prasowania, głównie Pokemonów. Akurat prowadzi Nuzlocke'a romhacka Pokemon X i wścieka się od poziomu trudności. Zdecydowanie za często przeprasza, optymistycznie podchodzi do każdego dnia. Działa na forum jako newsman, jakim cudem zostałem zaakceptowany. :3

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!