Chcecie switchowe porty gier z serii Shin Megami Tensei, Persona czy Etrian Odyssey? Dajcie znać Atlusowi

2

Do tej pory na Switchu nie ukazały się żadne gry z serii Shin Megami Tensei oraz Etrian Odyssey, a główne części cyklu Persona nigdy nie zawitały na konsolach Ninny. Atlus, deweloper wszystkich wymienionych marek, pyta jednak graczy, czy chcą zmiany tego stanu rzeczy.

Firma uruchomiła na swojej stronie całkiem długaśną ankietę, w której zadaje nam najróżniejsze pytania. 47 z nich dotyczy tego, które serie bądź ich konkretne odsłony chcielibyśmy zobaczyć na hybrydzie Nintendo. Ankieta jest dostępna wyłącznie w języku japońskim, ale strona Persona Central pokusiła się o przetłumaczenie jej na angielski, więc jeśli liznęliście choć trochę języka Szekspira, powinniście dać sobie radę.

Trudno powiedzieć, na ile poważnie Atlus potraktuje wyniki tej ankiety, ale graczom już nie raz udawało się przekonać przeróżnych deweloperów i wydawców do zmiany swoich planów, więc… głosujcie!

PODZIEL SIĘ
Elan

I like shorts! They're comfy and easy to wear!

2 komentarze

  1. Clavius
    Clavius (23 komentarzy) w dniu:

    Zagłosowałbym ale jednak sobie odpuszczę bo mam takie wrażenie, że brałem udział w dokładnie tej samej ankiecie rok temu i dwa lata temu i dalej czekam na moje Shin Megami Tensei V :(

  2. Ri
    Ri (132 komentarzy) w dniu:

    Persona 5 była zapowiedziana w listopadzie 2013 na zimę 2014, a w końcu Japończycy dostali ją we wrześniu 2016 a my w kwietniu 2017, także o SMT V nie tyle trzeba się martwić co po prostu cierpliwie czekać.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!