Capcom raduje się z 5 milionów opchniętych kopii Monster Hunter Rise oraz prezentuje ścieżkę dalszego rozwoju gry

0

Monster Hunter Rise dopiero co wyszło, my spędziliśmy ledwo po 50 godzin w grze, a Capcom dzisiaj ogłosił, że najnowszy Monsta Hanta rozszedł się w już ponad 5 milionach egzemplarzy!

Oficjalna informacja prasowa od Capcomu:

Firma Capcom Co., Ltd. (Capcom) ogłosiła dzisiaj, że na całym świecie sprzedano już ponad 5 milionów sztuk Monster Hunter Rise na Nintendo Switch.

Seria Monster Hunter jest grą akcji, składającą się z polowań, w których gracze walczą z gigantycznymi potworami w pięknym, naturalnym środowisku. Począwszy od pierwszego tytułu w 2004 roku, seria ustanowiła nowy gatunek, w którym gracze współpracują ze swoimi przyjaciółmi, aby polować na okrutne potwory i od tego czasu stała się globalnym fenomenem, którego łączna sprzedaż przekraczała 66 milionów sprzedanych sztuk do 31 grudnia 2020 roku.

Monster Hunter Rise to zupełnie nowy tytuł Monster Hunter na Nintendo Switch. Gra została opracowana przy użyciu oryginalnego silnika RE ENGINE firmy Capcom, aby zapewnić nowe, przystępne doświadczenie Monster Hunter, którym można się cieszyć z każdym, zawsze i wszędzie. Oprócz nowych potworów i miejsc gra zapewnia zupełnie nowe spojrzenie na polowanie dzięki wielu nowym, ekscytującym akcjom łowieckim, które są możliwe dzięki Bąkokablowi. Z jego pomocą gracze mogą przemierzać teren z dużą prędkością, a nawet wiązać potwory i kontrolować je. Dodatkową atrakcją jest debiut nowych partnerów łowieckich „Canyne”, zwanych Kumpsami. Tytuł zyskał uznanie krytyków po wydaniu dwóch wersji demonstracyjnych, w których przed premierą pojawiły się zarówno lokalne, jak i sieciowe gry kooperacyjne, a dostawy przekraczały 5 milionów egzemplarzy w tydzień od premiery.

Dodatkowo Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, nowa gra RPG, która będzie zawierała elementy, które mogą łączyć się z Monster Hunter Rise, ma zostać wydana 9 lipca 2021 r. Co więcej, Capcom wprowadzi szeroką gamę inicjatyw, które wykraczają poza zakres gier, aby nadal zwiększać wartość marki. Obejmuje to pierwszą hollywoodzką filmową adaptację serialu Monster Hunter, która cieszy się popularnością na całym świecie, a także merchandising postaci i odzieży.

Firma Capcom pozostaje mocno zaangażowana w spełnianie oczekiwań wszystkich użytkowników, wykorzystując swoje przodujące w branży możliwości tworzenia gier w celu tworzenia wysoce rozrywkowych wrażeń z rozgrywki.

W ostatnim trailerze poświęconym grze mogliśmy także zobaczyć plany Capcomu na dalszy rozwój gry. Jeszcze przed premierą wiedzieliśmy, że pod koniec kwietnia dostaniemy nową aktualizację, a jednym z nowych potworów będzie Chameleos. Teraz wiemy także, że do akcji wleci Apex Rathalos oraz kilka innych potworów, a po wydaniu aktualizacji 2.0, zbawcy z Capcomu zajmą się przygotowaniem trzecie aktualizacji, która również obejmie nowe zakończenie.

Do sieci co jakiś czas trafiają przecieki lub górnicy wykopują informacje z kodu gry, więc wiemy już jakie potwory powinny się znaleźć w następnym patchu. Możecie je sprawdzić, klikając w strzałeczki poniżej.

Nowe Potwory

Teostra
Kushala Daora
Chameleos
Narwa the Allmother
Crimson Glow Valstrax

Nowe Apexy

Apex Rathalos
Apex Diablos
Apex Zinogre

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!