Capcom pracuje nad kilkoma grami na Switcha, w tym Ace Attorneyem

2

Capcom wsparł już Switcha kilkoma grami – niedawno firma podała, że jest zadowolona ze sprzedaży Ultra Street Fighter II: The Final Challengers i Monster Hunter XX – a w tym miesiącu na hybrydzie Ninny wylądują obie części Resident Evil Revelations.

Nie dziwi więc, że w wywiadzie dla Jiji prezydent Capcomu Haruhiro Tsujimoto powiedział, że jego firma pracuje nad kilkoma tytułami na Switcha. Zostaną one wydane najwcześniej w następnym roku fiskalnym, który zaczyna się w kwietniu. Japończyk zdradził nawet nazwę jednej z serii, która znajdzie się na „Przełączniku” – będzie to Ace Attorney. Nie wiadomo, czy będzie to port jednej lub kilku znanych już odsłon, czy zupełnie nowa cześć cyklu. Na konkrety i kolejne tytuły musimy jeszcze poczekać.

PODZIEL SIĘ
Elan

2 komentarze

  1. bandi (316 komentarzy) w dniu:

    Dokładnie był gdzieś news ze EA i Capcom jednak czekają dalej z inwestycją w gry a szkoda. Może chociaż Capcom się obudził i zauważył, że nie ma na co czekać bo na Switchu później będzie ciężej zarobić jak się wszyscy rzucą i będzie w czym przebierać jeśli chodzi o premiery

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!