Blood Bowl III zadebiutuje w sierpniu

0

Krwawa sport powraca! Blood Bowl III oficjalnie zadebiutuje w sierpniu tego roku, wspólnie ogłosili wydawca Nacon i deweloper Cyanide. Przy okazji Super Bowl, opublikowano nowy trailer poświęcony warzonemu trunkowi dystrybuowanemu na całym Starym Świecie – Piwie Bugmana.

Włóż buty, załóż kask, dopasuj ochraniacze ramion i napierśnik… i wsuń zaostrzony sztylet do paska (takie są zasady).
Turowa gra strategiczna inspirowana futbolem amerykańskim w fantastycznym świecie Warhammera, w której elfy, ludzie, orki i inne stworzenia walczą o piłkę za pomocą szarży, kopnięć, ciosów i broni o różnym stopniu śmiertelności (i legalności przez sędziego).

Twój zespół, Twój telefon!
Jako trener musisz wydawać swoim zawodnikom polecenia: utrudniać postępy przeciwnikom, ustawiając ich w swojej strefie ataku, powalać tych, którzy staną ci na drodze i przebijać się do strefy końcowej przeciwników, aby zdobyć przyłożenie!
Wszystkie twoje jednostki mogą zdobywać doświadczenie i otrzymywać premie do statystyk lub nowe umiejętności. Należy jednak uważać: kontuzje są częste, zwłaszcza gdy sędzią jest goblin, który zazwyczaj pomija większość form przemocy. Niektórzy gracze mogą nawet opuścić boisko pozbawieni życia, co oznacza wczesny i ostateczny koniec ich kariery.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!