Black Legend to nowa strategia turowa zmierzająca na Nintendo Switch

0

Black Legend to nowa gra RPG, w której weźmiemy udział w wielu strategicznych potyczkach turowych. Za sprawą dewelopera Warcave w 2021 roku przeniesiemy się w realia 17. wiecznego świata fantasy.

Poprowadź oddział najemników do przeklętego miasta Grant i pomóż utrzymującemu się ruchowi oporu w walce z zabójczym kultem fanatyków. Oczyść mgłę spowijającą ulice i wywołującą szaleństwo wśród ludności w tej ekscytującej strategii turowej RPG z alternatywną historią!

Badaj zniszczone uliczki Grantu, XVII-wiecznego miasta opartego na architekturze Nizin. Wspieraj ruch oporu w walce z kultystami Mefista.
Odkryj historię Mefista, groźnego Alchemika, który stworzył wywołującą szaleństwo mgłę i przysłonił nią całe miasto.
Walcz za pomocą alchemii ciała, opartej na starej teorii humoralnej. Opanuj cztery różne niestabilności i łącz je z atakami katalizującymi, aby zadawać wrogom ogromne obrażenia!
Odblokuj 15 grywalnych klas, z których każda poznaje unikatowe zdolności i obsługuje inny sprzęt. Opanuj te elementy, współdziałaj z innymi jednostkami i zostań ostatecznie wyzwolicielem Grantu!
Dostosuj swoją podróż, wybierając lekką rozgrywkę dla miłośników fabuły lub hardkorowe wyzwanie, które ukarze każdą pomyłkę.

Czekamy, aż nas uwolnisz, nieznajomy.
Spełnij nasze życzenie!

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!