Bayonetta 3 ma się dobrze

0

Informacjami na temat trzeciej odsłony Bayonetty nie jesteśmy ostatnio rozpieszczani. Periodyk Famitsu, jak co roku, przepytał w końcoworocznym wywiadzie japońskich twórców gier o następny rok. Wśród nich znalazł się też Hideki Kamiya z PlatinumGames, a jego odpowiedź wyglądała następująco:

„Po pierwsze, wiele osób martwi się o Bayonettę 3. Biorąc pod uwagę, że od czasu jej ogłoszenia nie pojawiły się żadne nowe informacje, to weryfikacje nowych systemów przebiegają pomyślnie i rozwój przebiega bardzo dobrze, więc proszę czekać ze spokojem. (To jest kopia mojego komentarza z 2020 roku). Również Project G.G. (tytuł roboczy) wreszcie ruszył, więc proszę, czekajcie na to ”.

Miejmy nadzieję, że 2021 przyniesie w końcu upragnione informacje na temat tej produkcji.

# Trailer Bayonetta 3

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!