Balan Wonderworld pierwszą produkcją od Balan Company

2

W trakcie czwartkowego pre-show Xbox Game Showcase, który odbył się w ramach Summer Game Fest, Square-Enix przedstawiło najświeższą produkcję, od ich nowego studia – Balan Company. Balan Wonderland to trójwymiarowa platformówka, która zadebiutuje wiosną 2021 roku.

Z okazji ujawnienia gry, Balan przygotowało kilkuminutowy film, w którym legendarni Yuji Naka (Dyrektor) oraz Naoto Ohshima (Twórca Postaci) mówią o swoim wspólnym dziecku:

Oto co o grze możemy przeczytać, w oficjalnych informacjach:

Witaj na pełnym akcji widowisku, jakiego nie widział świat!
BALAN WONDERWORLD to fantastyczna platformowa gra akcji, której głównym elementem jest Balan Theatre. Wiedzione przez swojego przywódcę – tajemniczego maestro o imieniu Balan – i podróżujące przez dziwaczny, wyobrażony świat Wonderworld gwiazdy Emma i Leo będą używać wyjątkowych zdolności, które zdobędą, nosząc pełne charakteru kostiumy. To miejsce, w którym wspomnienia i widoki z prawdziwego świata mieszają się z tym, co ludziom drogie.
W świecie Wonderworld na nasze gwiazdy czeka dwanaście różnych historii, a każda ma swoje unikatowe cechy. Aby dotrzeć do jądra każdej z historii, Emma i Leo odkryją każdy skrawek poziomów-labiryntów, pełnych mnóstwa pułapek i sztuczek.

Wonderworld istnieje w ludzkich sercach i wyobraźni
Opowieść ta umiejscowiona jest w fantastycznym, dziwacznym świecie Wonderworld; miejscu, gdzie radość i miłe wspomnienia mieszają się z niekończącymi się zmartwieniami i pesymizmem.Tajemniczy klaun Balan prowadzi Emmę i Leo wprost do Wonderworld, wysyłając ich w podróż, podczas której dowiedzą się, co jest dla nich ważne.
Zanim powrócą do świata realnego, najpierw muszą przywrócić równowagę w swoich sercach…

Ponad 80 kostiumów zagwarantuje ci tyle akcji, ile tylko zechcesz!
Gwiazdy widowiska mogą korzystać z mocy mieszkańców Wonderworld, nosząc ich kolorowe kostiumy. Do wypróbowania jest ich ponad 80!Taranuj wrogów, spaceruj w powietrzu, zatrzymuj czas i poruszaj wszelkiego rodzaju przedmiotami… Możliwości są nieskończone. Wystarczy, że założysz nowy kostium.
Dwóch kultowych twórców znów w jednej ekipie!

Przyjmij zaproszenie i ciesz się szczytowym osiągnięciem Square Enix w dziedzinie fabuły. Wkrocz do w pełnego akcji świata, stworzonego przez legendarnego Nakę Yuji. Naka Yuji i Oshima Naoto po raz pierwszy od 20 lat połączyli siły, powołując do życia zespół BALAN COMPANY, stworzony z myślą o współpracy twórców gier akcji, muzyki oraz wideo zarówno tych pracujących w firmie, jak i spoza niej.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

2 komentarze

  1. Martin (148 komentarzy) w dniu:

    Platformowka 3d zawsze w cenie, moze nie wyglada olsniewajaco, ale na pewno warto zapamietac i obserwowac , co z tego wyrosnie

  2. Antari
    Antari (596 komentarzy) w dniu:

    No nie wiem wygląda to biednie i technicznie też słabizna. W głowie się nie mieści co się stało z S-E na przestrzeni lat.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!