Bakugan: Champions of Vestoria – nowym tytułem od WayForward

0

Tajemniczą grą, która oprócz Paper Mario: Origami King została przedstawiona podczas wczorajszego Nintendo Treehouse, okazał się Bakugan: Champions of Vestoria. Po raz pierwszy w historii tej franczyzy, za stworzenie produkcji będzie odpowiedzialne WayForward. Deweloper ten do tej pory był głównie znany z pracy nad grami z serii Shantae i współpracy przy produkcji Bloodstained: Ritual of the Night, a w wolnym czasie klepali zarobkowo kolejne tytuły oparte na popularnych licencjach. Tym razem postarają się przenieść magię japońskiej animacji, na ekrany posiadaczy hybryd. Gra zadebiutuje 3 listopada 2020 roku, a oto co o niej samej możemy przeczytać na oficjalnej stronie produktu w katalogu Nintendo:

Bakugan: Champions of Vestroia to zupełnie nowa gra akcji z oryginalną fabułą, która rozwija się w popularnym serialu telewizyjnym i po raz pierwszy przenosi świat Bakugan na konsolę Nintendo Switch. Przygoda zabiera graczy w ostateczną Bakuganową podróż, gdzie zaprzyjaźniając się z potężnymi stworzeniami znanymi jako Bakugan, przygotowujemy i dostosowujemy ich drużynę do zaciekłych strategicznych bitew. Tylko doskonaląc swoje umiejętności, zostaniemy mistrzem Vestroii. Gracze mogą również, brać udział w trybie multiplayer przez sieć.

Kluczowe elementy gry:
Opanuj swoje umiejętności walki w Bakugan: Zostań bohaterem Bakugan Brawling, dzięki wysoce konkurencyjnemu i głębokiemu systemowi bitew, gdzie gracze budują swoje najlepsze drużyny Bakugan. Gracze mogą zbierać Bakugany, zaprzyjaźniając się z nimi podczas eksploracji i wykonywania zadań. Zdobywaj kolejne poziomy, walcz w Bakugan Brawls i obserwuj, jak stają się potężniejsze w miarę ewolucji.

Zbuduj idealny zespół: Zbierz trzy swoje najsilniejsze Bakugany, z których każdy ma unikalne zdolności do dostosowania, i wyposaż Baku-Gear, aby uzyskać najlepszą synergię zespołu. Bakugany występują również w różnych frakcjach, które określają ich mocne i słabe strony, dodając kolejną warstwę głębi i strategii do starć.

Różnorodne środowiska do eksploracji: Świat w pełnym 3D podzielony na różne dzielnice, każda z dedykowanym środowiskiem bitewnym. Gracze mogą wchodzić w interakcje z innymi postaciami, wykonywać zadania i eksplorować ze swoją drużyną Bakugan poprzez lokalizacje, takie jak słoneczne nabrzeże, tętniące życiem centrum miasta lub fabryka pełna nieprzyjaznych wrogów.

Zmierz się ze światem: Sprawdź swoje umiejętności w starciu z graczami z całego świata, w pojedynkach online w trybie wieloosobowym, korzystając z drużyny Bakuganów, których przeszkoliłeś podczas swojej przygody.

PODZIEL SIĘ
OsiemSiedem

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!