Atlus zapowiada Personę Q 2 na 3DSa

7

Mająca premierę trzy lata temu Persona Q: Shadow of the Labirynth była ciekawym miksem przygód japońskich licealistów ze zwiedzaniem lochów znanym z cyklu Etrian Odyssey.

Jeśli polubiliście tę grę, to zapewne ucieszy was informacja, że Atlus pracuje nad drugą odłoną tego spin-offa. Na razie nie wiemy o Personie Q 2 zbyt wiele, poza tym, że wyjdzie na 3DSa i, sądząc po logu znajdującym się na stronie gry, pozwoli wcielić się m.in. w bohaterów Persony 5. Nie ma jeszcze oczywiście informacji o tym, czy gra ukaże się na Zachodzie.

Atlus nadal mocno wspiera 3DSa – Europa dostanie jeszcze co najmniej trzy gry tego dewelopera: Etrian Odyssey V, Radiant Historię: Perfect Chronology oraz Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux. W przyszłym roku na Switchu ma ukazać się zaś piąta odsłona cyklu Shin Megami Tensei.

PODZIEL SIĘ
Elan

7 komentarzy

 1. DarklyC
  DarklyC (49 komentarzy) w dniu:

  Super wiadomość! PQ była świetna a możliwość ‚spotkania się’ z bohaterami piątku za kilka miesięcy cieszy mnie niezmiernie. Warto dodać, że oprócz tego szykuje się jeszcze taneczna wersja trójki piątki między innymi na PS Vita. Kieszonsolki w natarciu!

 2. Antari
  Antari (464 komentarzy) w dniu:

  Wow kolejny jRPG na 3DS’a, świetna wiadomość! Oj czuję, że jeszcze dłuuugo się nie pożegnamy z 3DS’em. Super wiadomość jak dla mnie. Pod koniec każdej generacji wychodzą zawsze najbardziej dopieszczone pozycje.

 3. Ri
  Ri (123 komentarzy) w dniu:

  Mam tylko nadzieję że tym razem poprawią wiele bolączek oryginalnej PQ jak choćby fakt jak złe i niepotrzebne były labirynty 3 i 4, fakt że wymaga się od ciebie pisania w notesie podczas gry na handheldzie bo inaczej nie będziesz w stanie kontynuować gry czy jak zły był system walki z bezużytecznym boostem i Naoto która może w pojedynkę przejść grę instakillując wszystkich przeciwników w pierwszej turze, a bossów otruwając :p
  Ogólnie nie cieszę się za bardzo bo PQ miało pełno bolączek, a tak dobrej historii jak w P5 nie dostaniemy, więc pewnie znowu będzie to miks Fanservisu i FanFiction.net, ale hej, to przecież Atlus – Już dawno zabrali mi moją duszę i teraz muszę kupować wszystko co ma ich logo na pudełku by móc choć przez chwilę znów poczuć się żywy, więc nie mogę za bardzo narzekać :P

 4. DarklyC
  DarklyC (49 komentarzy) w dniu:

  A wie ktoś po jakim czasie PQ została przetłumaczona i wydana w europie względem japońskiej wesji? Ciekawy jestem ile będziemy musieli czekać zakładając że gra pojawi się w KKW na początku przyszłego roku…

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!