Atlus chce wydać Shin Megami Tensei V przed końcem marca 2021

2


Shin Megami Tensei V żyje i ma się dobrze. Gra niczym feniks z popiołów powstała podczas ostatniego Nintendo Direct: Partner Showcase, kradnąc przy tym całe show (choć nie było to sczególnym wyczynem). Nowy zwiastun długo wyczekiwanej produkcji zaoferował mały przedsmak wątku fabularnego oraz ujawnił przybliżoną datę premiery – 2021 rok.

Dowiedzieliśmy się również, że tytuł – po raz pierwszy w historii serii – ukaże się w tym samym dniu we wszystkich regionach świata, dzięki czemu gracze z Zachodu nie będą musieli wyczekiwać angielskiej lokalizacji, jak miało to miejsce do tej pory. Choć w zwiastunie zabrakło konkretnej daty premiery gry, w opublikowanym przez Segę raporcie finansowym możemy znaleźć małą wskazówkę dotyczącą tego, w której połowie 2021 roku powinna się ona ukazać.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Shin Megami Tensei V trafi na sklepowe półki przed końcem marca 2021 (tu duży nacisk na „jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem”). Dla porównania, w tym samym raporcie widnieje informacja, że Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster ukaże się na Zachodzie wiosną 2021.

Może się więc okazać, że wbrew oczekiwaniom, to właśnie w nową odsłonę SMT przyjdzie nam zagrać wcześniej niż w remaster Nocturne. Warto jednak zaznaczyć, że Atlus lubi „dłubać” przy swoich grach, więc nawet jeśli premiera „piątki” faktycznie planowana jest na pierwsze miesiące 2021, należy się liczyć z ewentualnym opóźnieniem (a nawet spodziewać się go).

PODZIEL SIĘ
hallkyon

¯\_(ツ)_/¯

2 komentarze

  1. mrvalgard (40 komentarzy) w dniu:

    Celowali w to żeby remaster przypomniał o serii przed premierą V. No ale może tylko w Japonii, jeśli dla V szykują globalną premierę, a remaster będzie ociągać się z tłumaczeniem, może tak być że dostaniemy w odwrotnej kolejności :(. Byle nie było dalszych opóźnień produkcji.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!