Atelier Mysterious Trilogy Deluxe Pack zsyntetyzuje się w kwietniu

2

Uniwersum Atelier w gazie! Kilka dni temu wydana została druga część Atelier Ryza, a już wiemy, że 22 kwietnia, fani alchemiczek dostaną kolejne 3 gry z serii na Nintendo Switch. W skład Atelier Mysterious Trilogy Deluxe Pack wchodzą: Atelier Firis: The Alchemist and the Mysterious Journey DX, Atelier Sophie: The Alchemist of the Mysterious Book DX i Atelier Lydie & Suelle: The Alchemists and the Mysterious Paintings DX. Oczywiście będą to rozszerzone wydania, w których znajdą się niemal wszystkie DLC, oraz każda gra otrzyma trochę nowej zawartości. W Japonii zostały potwierdzone specjalne wydania: Premium Box i Special Collection Box, a każdą grę będzie można nabyć osobno. Jeszcze nie wiadomo, czy takie atrakcje trafią do graczy z Zachodu. W każdym razie będzie to już druga trylogia po Atelier Dusk Trilogy Deluxe Pack, która trafi na Nintendo Switch, a na platformie będzie dostępna ponad połowa ze wszystkich głównych wydań serii.


Na łamach FAMITSU przedstawiono czym, będą się różnić gry od oryginalnych wydań:

Atelier Firis: The Alchemist and the Mysterious Journey DX

 • Cztery dodatkowe pojazdy, w tym łódź podwodna i spychacz.
 • Dodano siedem dodatkowych zadań ujarzmienia i ulepszonego bossa Palmyry.

Atelier Sophie: The Alchemist of the Mysterious Book DX

 • Dodatkowy, bardziej dojrzały kostium.
 • Dodatkowa historia rozwoju Sophie podążająca śladem za jej babcią.
 • Trzy dodatkowe garnki alchemiczne.

Atelier Lydie & Suelle: The Alchemists and the Mysterious Paintings DX

 • Dodatkowy obraz, który łączy się ze światem Nelke & the Legendary Alchemists: Ateliers of the New World, w tym scenariusz z Nelke i walką z bossem.

Wszystkie tytuły otrzymają także tryb fotograficzny, cyfrową album z grafikami oraz tryb walki przyspieszający rozgrywkę.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

2 komentarze

 1. wilellion
  wilellion (28 komentarzy) w dniu:

  Bardzo miła informacja. Chociaż dwa miesiące temu ponownie przeszedłem Sophie i Firis, żeby sobie co nieco odświeżyć, już nie mogę się doczekać tego wydania. Kolorowy otwarty świat z Firis na przenośnej konsoli to coś, o co marudziłem KT za każdym razem, gdy dawali nowe ankiety do wypełnienia. Tylko pewnie znowu wydanie fizyczne trzeba będzie importować, jak w przypadku trylogii Dusk. Chociaż to i tak lepiej niż Arland, które było wydane jedynie cyfrowo.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!